Aktör Jung Yoo Ahn’a Cinsel Taciz Suçlaması

708

19 yaşındaki aktör Jung Yoo Ahn, cinsel taciz suçlamasıyla karşı karşıya.

Polisten verilen bilgiye göre arkadaşlarıyla içen Jung Yoo Ahn sarhoş olmuş ve bir kadından aşırıya kaçan isteklere bulunmuş. Jung Yoo Ahn’nın ajansı Newsen ilk etapta “Şu anda Jung Yoo Ahn cinsel taciz suçlamasıyla soruşturma altında. Kendisi polisle iş birliği içinde.”açıklamasını yapmıştı.

Daha sonra ajans Jung Yoo Ahn’nun oynayacağı “That Psychometric Guy” dizisinden ayrıldığını “Yapım ekibiyle dizide yer almasını konuştuk. Olay doğru olsa da yanlış olsa da projeye zarar vermemek için Jung Yoo Ahn’ın ayrılmasına karar verildi. Bir kez daha yaratılan sorundan ötürü özür dileriz.” sözleriyle açıklanmıştı.

Dünse ajans Jung Yoo Ahn’ın yaşanan olaylardan dolayı çok üzgün olduğu belirtti. “Olayın detayları henüz netleşmedi. Bu yüzden lütfen kötü dedikodular yapmayın. Tekrar böylesine bir olay yaşandığı için özür dileriz.” açıklaması yapıldı.

1999 doğumlu Jung Yoo Ahn, MBC  “Come and Hug Me” dizisiyle çıkış yapmıştı. İlk filmi ‘Along With The Gods: The Last 49 Days’ idi. Oyuncu ayrıca ‘Top Management’ adlı web dizisinde de yer almıştı.