Ariel Lin, Rol Arkadaşı Zhang Bin Bin’den Bahsetti

892

Ariel Lin neşeli ve tatlı kişiliği ile bilinir. Hayranları onu “I Will Never Let You Go”da görmek için sabırsızlanıyor. Rol arkadaşı Zhang Bin Bin ile arasında 11 yaş olsa da ikili ekranda çok yakışıyorlar. Peki Ariel Lin rol arkadaşı hakkında ne düşünüyor?

Dizide Ariel Lin kimliğini berduş gibi gözükerek gizliyor. Aslında Ariel’in karakteri kurnaz ve esprili biri. Zhang Bin Bin’e kendisini Pekin’e götürmesi için yalvarıyor ve bu etkileşimden sonra şkları da başlıyor.

Yaş farkını gözardı eden Zhang Bin Bin, Ariel’i tanrıça olarak görüyor. Ariel ise gülerek “Bir süredir birlikte çalışıyoruz. Beni uyumlu biri olarak görüyor.” dedi. İkili aslında 2 sene önce bir ödül töreninde tanışmışlardı. Vin “Merhaba tanrıça” yazısıyla fotoğrafını paylaşmış, Ariel de “Merhaba Vin!” diye cevaplamıştı.

“I Will Never Let You Go”daki partnerlikleri sorulduğunda Ariel “Vin beni komik buluyor çünkü replikleri ezberlerken komik hatalar yapıyorum. Bir anda gülme krizine giriyor. Beraber günlerce gülebiliriz. Çok çalışkan biri, kısacısı harika biri. Kesinlikle parlak bir geleceği var.”

4 sene önce Charles Lin ile evlenen Ariel sık sık çocuk sorusuyla karşı karşıya kalıyor. 36 yaşındaki oyuncu bu konuda “Kocamla işleri oluruna bıraktık. Zamanımız var ve ailelerimiz de baskı yapmıyor. Göreceğiz.” diyor.