(G)I-DLE Başarılarının Sebebini Açıkladı

709

Marie Claire dergisinin röportajında ​​ve fotoğraf çekimlerinde yer alan (G)I-DLE grup olarak inanılmaz ilk yıllarından ve gelecekle ilgili umutlarından bahsetti.

Başarılı çıkışlarından yaklaşık bir yıldan daha kısa bir süre sonra (G)I-DLE, K-Pop’un yükselen yıldızlarından biri olarak kendilerine bir isim yaptı. Kız grubu, ilk şarkıları “LATATA” ile haftalar sonra ilk müzik şovu ödülünü kazandı ve yıl içinde çok fazla “En İyi Yeni Sanatçı” ödülünü aldılar.

Dikkate değer başarılarının sırrı ne olduğu sorulduğunda Minnie, “Her birimizin kendine özgü bir tarzı ve güçlü bir bireyseliği var ama dahası Soyeon, bizim benzersiz renklerimize uygun şarkılar yazabildi.” dedi. Yuqi ise “Görünüş olarak, aynı zamanda ilk çıkışımızdan bugüne kadar üyelerimiz için uygun olan konsept ve stillere bağlı kaldık, bu yüzden kendi benzersiz tarzımızı oluşturabildiğimizi düşünüyorum.” diyerek ekledi.

İleride ne tür bir yönelime sahip olacakları sorulduğunda Soyeon, “Yeni zorluklarla baş edebilen ve farklı yönlerimizi gösterebilen havalı idoller olmak istiyoruz. Ayrıca insanların bizi harika müzik yapan sanatçılar olarak görmelerini umuyoruz.” dedi.