(G)I-DLE Temmuz Ayında Japonya’da Çıkış Yapacak

781

(G)I-DLE Japonya’daki çıkışlarını bir mini albümle yapacak. Albüm 31 Temmuz 2019’da yayınlanacak.

İlk şarkıları çıkış şarkıları “LATATA”nın Japonca versiyonu olacak. Şarkıların geri kalanı önümüzdeki günlerde açıklanacak. Satışa sunulacak 2 versiyon olacak; Versiyon A: CD + DVD (Latata MV ve MV yapımı), Versiyon B: CD + 28 sayfa fotoğraf kitabından oluşuyor.

Tanıtımları 23 Temmuz 2019’da gerçekleşecek.

Her üye Japon Neverland’ler için özel birer not bıraktı!

SOYEON

Ben (G)I-DLE’ın lideri Soyeon. Sonunda Japon Neverland’ler ile tanıştığım için çok mutluyum. Her zaman Japon animelerini çok sevmişimdir ve küçüklüğümden beri korsan olmak istiyordum. Japonya’da çıkış yapmamız benim için büyük bir onur. Size güzel şarkılar vereceğime söz veriyorum. Sizi seviyorum!

SHUHUA

(G)I-DLE’ın Japon hayranlarına merhaba ben Shuhua. Sonunda Japonya’da çıkış yapıyoruz. Japon hayranlarla buluşma sözüm sonunda yerine gelecek. Çok mutluyum ve lütfen bizi dört gözle bekleyin. Çok sıkı çalışacağım. (G)I-DLE’a bolca sevgi gösterin. Teşekkürler!

MIYEON

Japon Neverland’ler ile zaman geçireceğim için çok heyecanlıyım. Japonya’daki tanıtımlarımız çıkışımızdan yaklaşık 1 yıl sonra gerçekleşecek. Japonya’daki her anı değerli kılmak için elimizden geleni yapacağız. Bu bizim uzun zamandır beklediğimiz bir şey. Size diğer tarafımızı göstermek için çok sıkı çalışıyoruz lütfen beklentinizi yüksek tutun. Yakında görüşürüz!

MINNIE

Merhaba Japon Neverland’ler. Ben (G)I-DLE’dan Minnie ve Japonya’yı çok seviyorum. Hepimizin beklediği Japonya’daki çıkışımız sonunda gerçekleşecek! Çok mutlu ve heyecanlıyım. Karşılaştığımız zaman hepinizin üzerinde iyi bir imaj bırakacağıma söz veriyorum, bu yüzden lütfen biraz daha bekleyin. Bizi dört gözle bekleyin! Çok çalışacağım!

YUQI

Millet, ben (G)I-DLE’dan Yuqi! Woo ~~~ Japonya’da çıkış yapacağız! Japon hayranlarımızla gerçekten tanışmak istiyordum ve şimdi de geliyoruz! Umarım birlikte güzel ve eğlenceli zamanlar geçiririz! Sonsuza dek Neverland’i seveceğiz! Teşekkür ederim!

SOOJIN

Merhaba ben (G)I-DLE’dan Soojin! Sonunda Japon Neverland’ler ile tanışacağım. Japonya’daki çıkışımız için çok heyecanlıyım ve çıkışımızı dört gözle bekliyorum. Neverland, lütfen tanışacağımız güne kadar sağlıklı kalın.

(G)I-DLE Announces Japanese Debut With A Mini Album