Ivy Chen ve Jasper Liu’nun Filmi Çin’de Fırtınalar Estiriyor! (Türkçe Altyazılı Fragman)

4562

More Than Blue 14 martta vizyona girdiğinde böyle güçlü bir etki yaratmasını kimse beklemiyordu. Film, 5 günde “Captain Marvel”i geçmeyi başardı. Ayrıca film şu anki 500 milyon yuana yaklaşan gişe geliriyle bile Çin’de en iyi hasılat yapan Tayvan filmi unvanını şimdiden geçirdi.

More Than Blue’de Ivy Chen, Jasper Liu ve Bryan Chang rol alıyor. Film, başrollerinde Kwon Sang WooLee Bo Young ve Lee Bum Soo’nun oynadığı 2009 yapımı Kore filminin yeni versiyonu. Konusu ise şöyle: Zhang Zhekai nam-ı diğer K (Jasper Liu) ve Song Yuanyuan nam-ı diğer Cream (Ivy Chen) beraber yaşayan ama bir çift olmayan iki yakın arkadaştır. Birbirlerinden başka kimseleri yoktur ve birbirlerine hayattaki zorlukları aşmalarında yardımcı olurlar. Ancak K lösemi olduğunu öğrenir ve Cream’a olan aşkından vazgeçer ve o sırada Cream’ın hayatına Yang Youxian (Bryan Chang) girer.

K ve Cream’ın hüzünlü aşk hikâyesi özellikle de birini sevip ona aşkını açıklayamayan insanlar için çok etkileyici bir aşk hikâyesi.

Kimi izleyenin gözyaşına boğulduğu “More Than Blue” bir Hollywood yapımını Çin’de gişede geçmeyi başararak önemli bir başarıya imza attı.

Türkçe Altyazılı Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.