Kim Bo Ra ve Jo Byung Gyu Beraberler!

3727

21 şubatta, Kore medya kuruluşu “The Fact”, JTBC dizisi “Sky Castle”de beraber rol aldıktan sonra birlikte olduklarına dair çıkan dedikoduları yalanlayan Kim Bo Ra ve Jo Byung Gyu’nun gece randevusunda görüntülendiklerini açıkladı.

İki oyuncunun yakın oldukları biliniyordu. Daha önce aralarında romantik bir ilişki olduğunu inkâr etmişlerdi. Geçen ay KBS 2TV’deki “Happy Together”e katılan Jo Byung Gyu beraber olduklarına dair dedikoduların “SKY Castle”nın kamera arkası görüntülerindeki yakın hâlleri yayınlandıktan sonra ayyuka çıktığını söylemişti. O sırada rol arkadaşı Kim Hye Yoon ona arka çıkıp ikilinin birlikte olmadığını belirtmişti.

Ancak 21 şubatta iki oyuncunun ajansından ilişkiyi onaylayan açıklamalar geldi. Kim Bo Ra’nın ajansı Moment Entertainment “Kim Bo Ra ile görüştükten sonra ay başından beri Jo Byung Gyu ile çıktığını teyit ettik.” dedi. Jo Byung Gyu’nun ajansı HB Entertainment da benzer bir açıklama yaparak  “Jo Byung Gyu, Kim Bo Ra ile şubat başında çıkmaya başlamış.” dedi.