Lee Na Young ve Lee Jong Suk’un Kimyası Tuttu Mu?

4822

tvN’nin yeni dizisi “Romance is a Bonus Book”tan Lee Na Young ve Lee Jong Suk’un beraber görülen fotoğrafları yayınlandı!

Dizide Lee Jong-Suk, bulunduğu yayınevinde en genç şef editör olan dahi yazar Cha Eun-Ho’yu canlandırıyor. Cha Eun-Ho akıllı, yakışıklı, işinde heyecanlı ama aynı zamanda sıcak kalpli ve mantıklı bir kişidir. Lee Na-Young’un oynadığı Kang Dani ise eskiden popüler olan bir reklam yazarıdır. İş bulmaya çalışsa da etkileyici kariyerine ve mükemmel okul geçmişine rağmen bir türlü iş bulamaz. Sonunda Kang Dani geçmişi hakkında yalan söyleyerek bir basımevinde iş bulur. İş bulduğu yerin şef editörü ise Cha Eun-Ho’dur.

9 sene sonra ekranlara dönen Lee Na Young “Bence Lee Jong Suk, Cha Eun Ho karakterini çok iyi canlandırıyor. Güvenilir ve sıcak biri. Onu her gördüğümde aktör olarak çok çekici olduğunu düşünüyorum.” demişti.

Lee Jong Suk da “Lee Na Young ile çalışacağım için hem heyecanlı hem gerginim. Lee Na Young’ın oyuncu olarak kendine has bir rengi var. Sanırım dizi ilerledikçe sizlere kimyamızı ve sinerjimizi dada çok yansıtabileceğiz.” dedi.

“Romance is a Bonus Book” yapımcıları iki oyuncunun kimyasını överek “Lee Na Young ve Lee Jong Suk’un inanılmaz kimyası günlük sıradan aktivitelerde bile hissediliyor. Sadece beraber olarak bile sıra dışı bir romantik komedi yaratıyorlar. Onları sabırsızlıkla bekleyebilirsiniz.” dedi.

“Romance is a Bonus Book” 26 ocakta yayınlanmaya başlayacak.

Fragmanları da burada: