Sooyoung Erkek Arkadaşı ve Girls’ Generation Sevgisi Hakkında Konuştu

1402

Girls’ Generation’dan Sooyoung kısa bir süre önce, onun için Girls’ Generation’ın önemini, Jung Kyung Ho’nun onu ve yeni filmini nasıl desteklediğini ve “Girl Cops” adlı yeni filmdeki rolünden bahsettiği bir röportaj verdi.

Sooyoung, Kamu Hizmeti Merkezinde bir memur olan Jang Mi’yi canlı ve sert bir konuşma şekliyle oynayacak. Karakterinin uzmanlık alanının küfretmek olduğunu söyleyerek “Senaryoyu okuduktan sonra yönetmen beni ayrıca görmek istedi.” dedi. “Bana küfürün daha doğal olması güzel olurdu denildi. Bunun üzerinde küfretmeyi daha doğal hâle getirmeyi düşündüm. Jang Mi gibi birisini tanıyorum, bu yüzden onunla görüştüm ve yardımını istedim. Etrafımdaki insanları izledim ve onları örnek aldım. Sette Ra Mi Ran bana “Bu şekilde yap, şu şekilde yap.” diyerek çok yardımcı oldu.” diye ekledi.

Erkek arkadaşı Jung Kyung Ho için “O benim üstlendiğim her yeni zorluğu destekleyen biri. Bu konuda da gerçekten heyecanlanıyor. Endişelenmek yerine beni cesaretlendiren bir insandan daha fazlası. “Girl Cops” filmi için onu nasıl destekledi sorulunca, “Bu sefer beni çok iyi destekledi. O, okuldaki ve bu kariyerimdeki bir büyüğüm. Rahat olduğum birisine sahip olmak çok güven verici.” dedi. Evlenme planları yapıp yapmadıkları sorulduğunda, Sooyoung,“ Birçok insan bana bunu soruyor. Henüz bir plan yapmadık.” dedi.

Sooyoung, Girls’ Generation onun için ne kadar önemli olduğunu şöyle açıkladı: “Başlangıcım Girls’ Generation üzerine dayanıyor. Bu düşünceyi yok etmek istemiyorum. Abartılı bir dış görünüşle başladım ama şimdi insanlara basit bir insanı yani Choi Sooyoung olduğunu göstermek istiyorum. Ancak bu, Girls’ Generation etiketini kaldıracağım anlamına gelmiyor.”

“Pek çok hayran Girls’ Generation’ı sevdiği için herkes benim Girls’ Generation’ın bir parçası olarak bu işe başladığımı biliyor. Bunun bir uzantısı olarak, insanların beni birçok farklı resme uyan biri olarak göreceğini umuyorum. Çeşitli şeylere bir seçenek olarak düşünülebilecek biri olmak istiyorum. Sooyoung olduğum için insanların beni tam anlamıyla dışlamak yerine beni Choi Sooyoung olarak düşünmelerini sağlamak istiyorum.”

Sooyoung güldü ve şöyle devam etti. “20’li yaşlarıma baktığımda, zamanın çok çabuk geçtiğini hissediyorum. Şimdiye kadar çok şey yaptım, şimdi daha uysal olmak, öncelikleri belirlemek ve bunlara odaklanmak istiyorum. Sanırım neyle başa çıkabileceğimi öğrendiğim yaşa geldim. 30’lu yaşlarımda zorluklara katlanmak ve önceliklerime odaklanmak istiyorum. 40’lı yaşlarımda ise inşa ettiğim yoldan yürmek istiyorum. ”

Sooyoung Girls’s Generation’ın geleceği hakkında, “Üyeler kendi alanlarında tanıtımlarını yapsalar da eğer bir fırsat bulursak ve durum buna izin verirse, istediğimiz zaman toplanabiliriz.” dedi.

“Girl Cops”, polislerin çözmekten vazgeçtiği dijital bir cinsel suçu çözmek için birlikte çalışan iki kadın dedektif (Lee Sung Kyung ve Ra Mi Ran) ile ilgili. Film 9 mayısta gösterime girdi.