2020’nin En Popüler 4 Çinli Aktörü

1510

Bu yıl yayınlanan tüm Çin dizilerine dönüp baktığımızda, kısa sürede popülerliklerini arttıran göz alıcı performanslara sahip birçok erkek oyuncu var! 2020’de sinema ve televizyon endüstrisinde büyük bir sıçrama yapan en iyi 4 Çinli oyuncuya aşağıdan göz atalım.

Ryan Ding (Ding Yuxi)

Bu yılın mayıs ayında, Ryan Ding’in (Ding Yu Xi) “Intense Love” ve “The Romance of Tiger and Rose” adlı iki dizisi yayınlandı. Süper ve doğal oyunculuk becerileri birçok kadın izleyicinin kalbinde onu yeni erkek tanrı yaptı. Bu nedenle internet kullanıcıları tarafından “Mayıs Erkek Arkadaşı” olarak da adlandırıldı. 2017’de Ryan, oyunculuk yarışması şovu “I Actor”a katıldı ve finalde birinci oldu. Yükselen aktör kısa bir süre önce Esther Yu (Yu Shu Xin) ile birlikte yaklaşan modern dizi “Moonlight” için çekim yapmaya başladı.

Song Wei Long

Song Wei Long’ın popülaritesi, yılın ilk yarısında yayınlanan “Find Yourself” ve yılın ikinci yarısında “Go Ahead” adlı dizi ile tavan yaptı. Her iki modern dizi de aynı yapım ekibinden ve olağanüstü karakterleri ve ilişki tasvirleriyle izleyiciler tarafından derinden seviliyor. “Find Yourself”daki Yuan Song veya Go Ahead’den Ling Xiao olsun, Song Wei Long her iki projede de harika performanslar sergiledi. Song Wei Long şu anda Jing Boran ile tarihi gerilim dizisi “The Society of Four Leaf”i çekiyor.

Steven Zhang

Steven Zhang (Zhang Xin Cheng), ödüllü gençlik dizisi “My Huckleberry Friends”te oynadıktan sonra ismini ilk kez izleyicilere duyurdu. 2020’de “Skate Into Love”, “Symphony’s Romance” ve “Go Ahead” başrol oynadığı diziler. Dizileri iyi karşılandı ve onu popülerlik konusunda sıkıntıda bırakmadı. Steven Zhang, oyuncu olmasının yanı sıra, “Go Ahead”in yapımcılarından biri olduğu için özgeçmişine yapımcıyı da ekleyebildi. Aktör geçenlerde dönem dizisi “The Justice”da Cai Wen Jing ile dizi çekimlerini tamamladı.

Lin Yu Shen

Eylül ayının en ateşli oyuncusu kesinlikle Lin Yu Shen. Romantik-komedi dizisi “Dating In The Kitchen”da, daha olgun, baskın ve otoriter bir başkan olan ve aynı zamanda kız arkadaşını şımartan ve ona değer veren ve izleyicilerin kalbini hareket ettiren, sivri dilli Lu Jin’i canlandırıyor. Bununla birlikte, Lin Yu Shen bir röportajda otoriter olmadığını, ancak gerçek hayatta oldukça yaklaşılabilir olduğunu açıkladı. Ayrıca oyuncu, dil konusunda yetenekli olduğunu göstermişti. “Heavenly Sword and Dragon Slaying Saber” dizisini tanıtmak için Hong Kong’a gittiğinde röportajın büyük bölümünde Kantonca konuştu. “Dating In The Kitchen”da dizi boyunca oldukça sık İngilizce konuşurken görülüyor.