2AM, Hayranlarına Teşekkür Ederek 12. Yıldönümlerini Kutladı

946

2AM 11 Temmuz 2008’de çıkış yaptı ve grup bugün 12’nci çıkış yıldönümünü kutluyor. Dört üye de özel günlerini kutlamak için kişisel sosyal medya hesaplarından mesaj yayınladı.

Changmin, “Işık hızıyla 12. yıldönümümüze geldik. İlk sahnemiz 11 temmuzda ‘Music Bank’da yapılmıştı. O şarkıda hissettiğim duygular dün gibi aklımda. Bugün, diğerlerinin kendi alanlarında en iyisini yapmalarıyla gurur duyuyorum. Hayatımdaki en büyük dönüm noktasının 11 Temmuz 2008 olduğuna inanıyorum. Bir kez daha sahnede hep beraber olacağımı güne kadar sağlıklı kalın. Ve beşinci üyemiz IAM, bunların hiçbiri sensiz mümkün olmazdı, size hep minnettarım ve üzgünüm. ” “Fotoğraf kaynağı: Bir zamanlar kozmetik markası modellerdik.”

Im Seulong ayrıca 2AM’ın bir fotoğrafını paylaştı ve “2AM, 12. yıldönümü için minnettar.” yazdı ve fandom adı IAM’ının bir hashtag’ini kullandı.

Jo Kwon, son 12 yıldır yaptığı yolculuğun çeşitli fotoğraflarını ve videolarını diğer 12AM üyeleriyle ve “12. yıldönümü” başlığıyla paylaştı.

Jeong Jinwoon ayrıca 2AM kariyerinin çeşitli noktalarından fotoğraflar paylaştı ve “Teşekkürler, 2AM. IAM, hepsi senin sayende.” yazdı.

2AM’in 12. yıldönümü kutlu olsun!