2AM’den Jo Kwon Topuklu Ayakkabıları Ne Zaman Sevmeye Başladığını Anlattı

546

SBS’in 13 temmuzda yayınlanan ‘Let Eat Go’ programında Jo Kwon, “Özümü kaybediyor gibi hissediyorum çünkü kendimi orada burada sadece *kkap-kwon gibi gösterdim. Sonra depresyona girdim.” dedi. (Jo Kwon’un takma adı, çok hareketli olduğunu belirtiyor.)

Jo Kwon şöyle devam etti: “Hayalim şarkıcı ve sanatçı olmaktı. Kendimi güzel resmi bir takım elbise içinde topuklu giyerken görünce, insanlar bir gün benim için ‘Bu Jo Kwon, ona çok yakışmış.’ diyecekler. Yapmak istediklerimi yapmaya devam ettim. Gerçekten kendim gibi yaşamak istediğimi düşündüm. Aslında, insanların hepsinin hobileri ve kişisel zevkleri var. Topuklu ayakkabı giydiğimde içimden başka biri çıkıyor.”

Jo Kwon ilk topuklu ayakkabı giydiği zamanla ilgili “2012 yılında solo albümüme hazırlanırken Bang Si Hyuk bana ‘İnsanların ne istediğinden bağımsız olarak istediğini yapmak ister misin?’ diye sordu. Çok düşündükten sonra, yapmak istediğim şeyi yapacağımı söyledim ve birkaç hafta sonra bana topuklu ayakkabı verdi.” diye anlattı.

Jo Kwon daha sonra 2012 yılında yaptığı “Animal” promosyonları için 19cm topuklu ayakkabı giymesinden bahsetti ve “Yapmak istediğim şeyi yapmaktan çok mutlu oldum. Sahneye topuklu ayakkabı ile çıkınca kendime olan güvenim çok arttı.” dedi.