Aaron Yan’ın, TVXQ Performansını İzledikten Sonra “Fahrenheit” Hakkındaki Düşünceleri

1678

Tayvanlı erkek grubu Fahrenheit, 2000’lerin ortalarında Asya’da büyük bir popülerliğe sahip olsa da, özellikle şarkı söyleme ve dans becerileri ile tanınmıyordu. Grubun canlı performans sergilediği ve  “sahne faciası” olarak adlandırıldıkları bir dönem vardı. *(detone olan veya kötü şarkı söyleyen sanatçıları ifade etmek için kullanılan bir tabir) Uzun yıllar bu isimle hatırlandılar.

Aaron Yan, Dee Hsu ve Kevin Tsai’nin “Hua Hua Wan Wu 2” şovunun son bölümünde yer aldı. Kevin Tsai ona, “Fahrenheit’teyken, kendi grubunuzu diğer idol gruplarıyla karşılaştırır mıydın?” diye sordu. Aaron Yan dürüstçe, “TVXQ’nun performansını bir kez izledim. Kendi kendime düşündüm, çok kötüyüm.”

Fahrenheit TVXQ’nun performansını izliyor

Kevin Tsai, “TVXQ’yu görene kadar onlarla karşılaştırılamayacağınızı mı düşünüyordunuz? Peki eski gruplarla karşılaştırılabilir misiniz?” diye sordu. Aaron Yan, “Pek değil. Şarkı söylediğimizde ve dans ettiğimizde senkronize olmadığımızı biliyorum.” dedi.

2008’den Fahrenheit ve TVXQ

Dee Hsu, “Fahrenhait hakkındaki değerlendirmeniz yüksek değil mi?” diye sorduğunda Aaron Yan samimi bir şekilde, “Herkesin kendi değeri var.” dedi. Kevin Tsai daha sonra görünüşünü daha önce diğer erkek gruplarıyla karşılaştırıp hiç kıyasladın mı diye soruyor. Aaron Yan güvenle, “Akıllı görünüyoruz, oldukça ileride sayılırız.” diyor. Dee Hsu devam ediyor “Diğer gruplarla karşılaştırıldığında mı?” Aaron Yan, “Evet.” diye cevap verdi.

TVXQ/DBSK
Fahrenheit

Komik olan bu bölüm yayınlandıktan sonra Jiro Wang’ın eski bir TVXQ performansını hatırlatan bir internet kullanıcısı gönderisini beğenmesi.