“Absolute Boyfriend”in Kore Versiyonu Nasıl Olacak?

4940

SBS’nin yeni dizisi “Absolute Boyfriend” geliyor!

15 mayısta, çarşamba-perşembe günleri yayınlanacak olan dizinin, oyuncular Yeo Jin Goo, Minah, Hong Jong Hyun, Choi Sung Won, Hong Seo Young ile yapımcı yönetmen Jung Jung Hwa’nın katılımıyla basın toplantısı düzenlendi.

“Absolute Boyfriend” aynı adlı Japon mangasına dayanan romantik melodram bir bilim kurgu. Romantik komedide, aşkta yara alınca soğuk biri olan özel efekt makyözü Uhm Da Da (Girl’s Day’dan Minah) ile ideal erkek arkadaş olarak üretilen insansı robot Zero-Nine’nin (Yeo Jin Goo) hikâyesi anlatılıyor. Hong Jong Hyun dışarıdan huysuz ama içerinden yumuşak olan Koreli yıldız Ma Wang Joon’u oynuyor.

Basın toplantısında Jung Jung Hwa “Dizimizde Ma Wang Joon’un kalbini kırdığı Uhm Da Da’nın insanı robot Zero-Nine’nin yardımıyla kalbini açması anlatılıyor. Diğer romantik komedilerden farklı biz masum ve saf aşkı göstereceğiz. Günümüzde aşk ve ilişki kelimeleri “çek-bırak” ya da “önce soğuk ama sonra sıcak olmak” tabirleriyle ilişkilendiriliyor. Ama bence aşkın özü sevgini göstermektir. İnsanların keyif alacağı ve Zero-Nine sayesinde aşkın özünü düşünecekleri bir dizi yaratmak istedim.” dedi.

Yönetmenin açıklamasından sonra Yeo Jin Goo “Dizideki karakterlere baktıktan sonra bence bu dizi son zamanlarda yapılan romantik komedilerde bulunmayan saf ve koşulsuz aşkı anlatıyor. Bence izleyicilerin çoğu diziyi sevecek.” dedi

Minah ise “Zero-Nine’nin saflığı ve sıcaklığı kalbimi yatıştırmaya yardımcı oldu. Bu yüzden diziye katıldım.” dedi.

Hong Jong Hyun “Daha önce tarihi dizi “The King Loves“de oynadım. Modern dizileri özlemiştim. Tam da doğru zamanda Wang Joon rolü bana geldi. Wang Joon’un Da Da ile olan ilişkisinde Wang Joon hissetmeye, değişmeye ve pişman olmaya başlıyor. İnsanın nasıl değiştiğini görmeyi sevdim. Bu yüzden bu diziyi seçtim.” dedi.