Alien Huang’ın Kız Arkadaşı Qun, Alien Huang’ın Sanki Öleceğini Anlamış gibi Konuştuğunu Söyledi

967

Herkes hâlâ 16 eylülde 36 yaşında evinde aniden vefat eden Tayvanlı şovmen Alien Huang’ın ölümünü sindirmeye çalışıyor. Alien Huang’ın ünlü arkadaşlarının çoğu onun için paylaşım yaptı ve zamansız ölümünün yasını tuttu. Alien Huang’la çıkmış ve iyi arkadaş olan Rainie Yang, birçok insanı aşırı derecede üzen Alien Huang’ın ölümü hakkında birkaç kez paylaşımda bulunmuştu.

Alien Huang’ın bir buçuk yıldır çıktığı dedikodusu dönen kız arkadaşı Qun da ölümüyle ilgili düşüncelerini paylaştı. “Her gün bu kadar şanslı olmamın nasıl mümkün olduğunu düşünüyorum. Her gün, bu kadar iyi anlaştığım biriyle nasıl tanıştığımı düşünüyorum. Her gün seninle tanışmama izin verdiği için tanrıya teşekkür ediyorum.” Qun ayrıca, Alien Huang’ın kendisini korumak için ilişkilerini gözlerden uzak tutmaya çalıştığını da belirtti. Ani ölümü açıkça onda şok etkisi yarattı. “Hiçbir şey yapamıyorum. Çok acıyor. Medyanın ve nefret edenlerin ne yazacağı umurunda değil. Artık numara yapmak istemiyorum.” dedi.

Qun 1 buçuk yıllık ilişkilerinden bahsetti. Alien Huang’ın, nerede olursa olsun ya da ne yaparsa yapsın her zaman mesajlarına hemen yanıt verdiğini söyledi. “İster duş alırken ister uyumadan önce, her zaman hemen yanıt verirsin. Ancak dün gece, ne kadar denersem deneyeyim, seninle iletişim kuramadım. Beni aramaya gelen hep sendin. Cep telefonlarımız dışında, seni nasıl bulacağımı bilmiyorum. Bunun nedeni bu. Ben… gerçekten güçsüzüm.” dedi.

Son olarak Qun, Alien Huang’ın iki hafta önce aniden ona, “Evlenmeyelim, tamam mı? Böylece bana bir şey olursa, herhangi bir sorumluluk almana gerek kalmaz. Hayatına başka bir sayfa açıp başka biriyle evlenebilirsin.” dediğini açıkladı. Qun, “Ancak, Huang Hongsheng, ben sadece seni istiyorum. Hayat… gerçekten çok zor, çok zor.” diye yazdı.