Angelababy ve Huang Xiaoming’in Ayrılık Dedikodularının Ardından Tiktok Paylaşımları Dikkat Çekti

1661

Ünlü çift Huang Xiaoming ve Angelababy 5 yıldır evli ancak ikisi son iki yıldır sürekli boşanma söylentileriyle karşı karşıya kalıyor. Ve ünlü çift bu söylentileri her zaman reddediyor. Weibo’da birbirlerine sürekli doğum günü dilekleri göndererek söylentileri çürüttüler ve ocak ayında oğullarının doğum gününü birlikte kutladılar. Çift ayrıca geçtiğimiz günlerde “Wuhan Red Cross”a COVID-19’a karşı devam eden mücadele için tıbbi malzeme sağlamak için ortak bir bağışta bulundu.

Babalar Günü kısa bir süre önceydi ancak Angelababy özel gün hakkında bir şey yayınlamadı. Bunun yerine, popüler uygulama TikTok’ta bir anime karakterine dönüştükleri kısa bir klip yayınladı. Fotoğraf ekranını kaydırdığında aynı anime karakter filtresiyle yanında oturan genç bir adam ortaya çıkardı. Klip 1 milyondan fazla görüntüleme aldı.

Aynı gün, Huang Xiaoming de TikTok’ta bir paylaşım yaptı ve aynı anime karakter filtresini kullandı. Birçok internet kullanıcısı Angelababy’nin yanında oturanın Huang Xiaoming olduğunu tahmin etti. Bununla birlikte, bazı internet kullanıcıları Angelababy’nin videosundaki adamın daha küçük olduğuna dikkat çekti ve onun oğlu “Little Sponge” olduğunu iddia etti. İnternet kullanıcıları ayrıca klipte Angelababy’in görünüşünün tipik bir kadın manga karakterine benzediğini ve anime filtresinden önce ve sonra hiçbir fark görmediğini söyledi.