Apink’den Son Naeun Yeni Bir Eğlence Programında Song Seung Heon İle Kamp Yapacak

406

Apink‘den Son Naeun yaklaşan JTBC eğlence programı “Sentimental Camping” hakkında konuştu.

Son Naeun, Kore’nin benzersiz yerlerinde kamp yapan tamamı kadınlardan oluşan bir kadroya sahip olan yeni şovunun ilk iki bölümünün çekimlerini geçtiğimiz günlerde tamamladı. Son Naeun programda arkadaşı ve “Cinderella and Four Knights”da beraber oynadığı Park So Dam ile yer alacak. İkiliye Park Na Ra, Ahn Young Mi ve MAMAMOO’dan Solar da eşlik edecek.

Son Naeun, “‘Sentimental Camping’ benim için yeni bir meydan okuma. Gerçekten seyahat etmek istiyordum, ancak mevcut durum nedeniyle biraz sıkışmış hissediyordum. Bu şovun daha önce denemediğim yeni şeyleri deneme ve yeni zorluklar üstlenme zamanı olacağını düşünüyorum.” dedi.

Programa katılma nededini “Kendime daha fazla güvenmek ve biraz daha sert olmak istediğim için şovda yer almaya karar verdim.” diyerek açıkladı.

Kadrodan kimi daha yakından tanımak istediği sorulduğunda Son Naeun, “Benimle pek çok ortak noktası olan [Ahn] Young Mi ile daha yakın olmak istiyorum.” diye yanıtladı. Zaten yakın olduğu Park So Dam’a gelince, “Her zaman So Dam’a güvenmişimdir, bu yüzden kamp sırasında ona bakacak kişi olmak isterim.” dedi.

Son Naeun ayrıca dizinin ilk konuğu olan “Dinner Mate”de başrolü paylaştığı Song Seung Heon ile yeniden bir araya gelmekten ve onunla çekim yapmanın nasıl bir şey olduğundan bahsetti. “İlk başta Song Seung Heon’un beş kadınla kamp yapmaya gitmesinden endişelenmiştim. Ancak, geldiğinde, çekimleri çok eğlenceli hâle getirdi ve o kadar rahattı ki şaşırdım. Dizi çekerken sette her zaman şakalaşıyor ama “Sentimental Camping” sırasında kendisinin bu samimi tarafını göstermesini beklemiyordum.”

İzleyicilerin programda neler bekleyebileceklerine gelince, Son Naeun, “’Sentimental Camping’ izleyicilere Kore’deki gizli turistik noktaları tanıtıyor. Umarım ‘Sentimental Camping’ sayesinde izleyiciler, ne kadar kısa olursa olsun, dolaylı seyahat deneyiminin keyfini çıkarabilir ve biraz şifa bulabilir.” dedi.

“Sentimental Camping” 13 ekimde Kore saatiyle 23.00’da prömiyer yapacak.