Asyalı Yıldızlar Lady Gaga’nın Koronavirüs Yardım Konserinde Yer Aldı

1878

Lady Gaga, en iyi Çinli sanatçıları “One World: Together At Home” konserinde yer almaya davet etti.

Lady Gaga, WHO ve kar amacı gütmeyen “Global Citizen” ile bir araya gelerek dünyanın en büyük yıldızlarıyla dünya çapında COVID-19 mücadelesini desteklemek için “One World: Together At Home” adlı önemli bir sanal yardım konseri hazırladı.

Çok etkileyici katılımcılar arasında dünyaca ünlü, dünyanın en iyi konser piyanisti olarak kabul edilen Grammy adayı klasik piyanist Lang Lang de vardı.

Ayrıca, her ikisi de Çinli müzik eleştirmenleri tarafından “Şarkıların Tanrısı” olarak adlandırılan Hong Konglu süperstar şarkıcı-şarkı yazarları Eason Chan ve Jacky Cheung da konserde şarkılarıyla yer aldı. Bunun yanı sıra Çinli Lucas, Taylandlı Ten ve Koreli Taemin, Kai, Baekhyun, Mark ve Taeyong’dan oluşan Güney Kore-Çin grubu SuperM de konserde yer aldı.

Bu Asya yıldızlarının yanı sıra Andrea Bocelli, Stevie Wonder, Sir Paul McCartney, Elton John, Rolling Stones, Billie Eilish ve Taylor Swift gibi isimler de konserde performans sergiledi. Konsere Jimmy Fallon, Jimmy Kimmel ve Stephen Colbert sunuculuk yaptı.

“One World: Together At Home” dünya çapında YouTube, Instagram, Apple, Amazon Prime ve Tencent’te ücretsiz yayınlandı. Ama en önemlisi, güvende kalın ve evde kalın!