Bai Lu, “Jiu Liu Overlord”da Lai Yi ile Birlikte Rol Alıyor

1144

“Love is Sweet”in başrolü Bai Lu, 2020 sonbaharını fethederken dizilerinden biri olan “Jiu Liu Overlord” 23 ekimde yayınlanmaya hazırlanıyor! Onun şımarık geri dönüşlerini ve şakacı hallerini kaçırdıysanız, “Jiu Liu Overlord”da Long Aoyi’yi oynamak için “The Legends”daki cesur karakterine de benzediğini bilmekten memnun olacaksınız.

Son yıllarda birçok yardımcı rolün ardından (en sonuncusu “The King’s Avatar”) Leon Lai Yi bu sefer başrol. Küçük tanıtım videosundan yola çıkarak, iş birliklerinin son derece umut verici göründüğünü söyleyebiliriz! Kendi arabasında onu nasıl susturduğunu gördünüz mü? Bu %100 süper sevimli Bai Lu işte. Aktrisin rol arkadaşlarıyla uyum sağlama konusundaki inanılmaz yeteneği geçmişte sık sık dile getirilmişti.

Dizinin konusu: Şehrin en büyük çetesinin başı olan Long Aoyi, patronu olan kibirli ve aristokrat Li Qingliu ile karşılaşır. Koşullar onları eksik bir altın ipliği bulmak için birlikte çalışmaya çağırdığında, küstah arsız kız ile aristokrat ipek tüccarı arasındaki kişilik çatışması, “Jiu Liu Overlord”da herkesin eğlenceli saatler geçirmesini sağlayacak. Bu 48 bölümlük dizinin daha eğlenceli olması için Alan Fang Yilun Prens Li’yi, Xu Muchan Du Xiaoxian’ı, Zhai Zilu Yan Bin’i ve Hou Peishan da Xiao Qin’i canlandıracak.

Dizi, 23 ekimde Tencent’e başlıyor.