Bai Lu ve Wang Yizhe “Song of Youth” Dizisinin Başrolleri Oldular

1449

Bir diziden diğerine atlayan aktris Bai Lu, bugünlerde meşgul gibi görünüyor. İki hafta önce Leo Luo Yunxi ile “Love is Sweet” çekimlerini tamamladıktan sonra, oyuncunun bugün Yu Zheng’in yapımcı olduğu “Song of Youth” adlı tarihi komedisinde Huanyu Film’den meslektaşı Wang Yizhe ile başrolleri paylaşacağı doğrulandı.

Senarist-yapımcı Yu Zheng’in desteklediği sanatçıların arkasında durduğu bilinir. 2016 yılında Huanyu’ya geçtikten sonra Wu Jinyan’ın kariyerini ne kadar desteklediğini görebilirsiniz.  Bu yüzden son yıllarda Bai Lu’yu desteklemesi büyük bir sürpriz değil. Aynı şey sadece birkaç dizide yardımcı oyuncu olarak yer aldıktan sonra başrole geçiş yapan Wang Yizhe için de geçerli.

Bai Lu ve Wang Yizhe’ni bu birlikteliği özellikle Wang Yizhe’nin “Yanxi Palace: Princess Adventures”daki sınırlı rolünden sonra biraz sıra dışı görünebilir. Yu Zheng kadın yıldızı, yeni bir erkek oyuncuyla bir araya getirerek oyuncu listesi için farklı bir formül deniyor.

Yapımcı Yu Zheng “Erkek yıldızla yeni bir kadın oyuncuyu partner yaparsan hayranları kıskanır ve genellikle insafsızca eleştiri yaparlar. Ancak bunun tersi durumunda böyle bir şey söz konusu olmaz. Yeni erkek oyuncu nispeten iyi bir performans gösterirse ve göze batmazsa hayranların dikkatini çekmesi daha kolaydır. İkincisi, özellikle eğlence sektöründeki rekabetten ve ünlülerin her zaman olduğundan daha popüler aktörlerle beraber oynatılmasının istenmesinden nefret ediyorum. Öyleyse yeni oyuncu nasıl ilerleme şansına sahip olabilir? Son olarak, bir projeye başlayıp başlamayacağımıza karar verirken bir aktörün birincil odağının senaryo olması gerektiğine kesinlikle inanıyorum. Kararlarını kiminle oynayacaklarına bakmadan sadece senaryoya bakarak veren sadece belirli sayıda sanatçı var.” diye açıklıyor. Bu kesinlikle Yu Zheng’in oyuncu kadrosunu oluşturmasını açıklayan ilginç bir bakış açısı.

Her neyse, “Song of Youth” bugün açılış törenini gerçekleştirdi. Dizinin kadrosu şöyle: Gina Jin Chen, Jade Zheng Qiuhong, Jackie Li (Lamuyangzi), He Lei, Zhou Lula, Chang Long, Sarah Huang Xinyao, Huang Youming, Zhang Lei, Liu Min, Wang Xi, Xu Rongzhen, Ma Xiaoqian, Chang Cheng, Wang Xichao Yang Rong, Bridgette Qiao Xin, Xuan Lu, Wen Zhengrong, Zhu Zhiling, Liu Runnan ve Lu Yanqi.