Bazı Hayranlar Taeyeon’un “VOICE” MV’sinde Girls’ Generation’a Gönderme Yapıldığını Düşünüyor

2386

Taeyeon’un 1. Japonca mini albümü ‘VOICE‘ 12 mayıs itibariyle dijital olarak yayınlandı. Albüm 5 haziranda ise fiziksel olarak yayınlanacak. Albüm “VOICE“, “I Found You“, “HORIZON“, “Vanilla“, “Turnt And Burnt” ve “SIGNAL” olmak üzere toplamda 6 şarkıdan oluşuyor. Albümün çıkış şarkısı “VOICE” için 10 mayısta MV yayınlanmıştı. MV’yi buradan izleyebilirsiniz:

SM Entertainment’ın Taeyeon, Jessica (eski üye), Sunny, Tiffany, Hyoyeon, Yuri, Sooyoung, Yoona ve Seohyun’dan oluşan kız grubu Girls’ Generation (SNSD) 2007 yılında 9 üye ile birlikte “Into the New World” şarkısıyla çıkış yapmıştır. Bazı hayranlar MV’de bazı sahnelerde 9 tane Taeyeon bulunmasını Girls’ Generation’ın ilk hâli olarak yorumlamış.

2012 yılında Taeyeon, Tiffany ve Seohyun’dan oluşan TTS (TaeTiSeo) alt grubu “Twinkle ” ile çıkış yapmıştır. Bu alt grupta 3 kişi bulunmaktadır ve aşağıdaki görüntüde 3 tane Taeyeon’un yer aldığını görebilirsiniz.

2014 yılında Jessica’nın gruptan ayrılması üzerine grup 8 kişi kalmıştır. MV’deki bazı sahnelerde 8 tane Taeyeon olduğunu görebilirsiniz.

2017 yılında Tiffany, Sooyoung ve Seohyun SM Entertainment’tan ayrıldı fakat Girls’ Generation’dan ayrılmadıklarını ve kesinlikle Girls’ Generation’ın eski üyeleri olarak hitap edilmemeleri gerektiğini belirtmişlerdir. Bunun üzerine SM Entertainment çatısı altında 5 grup üyesi kalmıştır. 2018 yılında bu 5 üyeden (Taeyeon, Sunny, Hyoyeon, Yuri ve Yoona) oluşan Oh!GG adlı alt grup “Lil’ Touch” ile çıkış yapmıştır. Grup 5 kişiden oluşmaktadır ve MV’nin bazı sahnelerinde 5 tane Taeyeon’a yer verilmiş.

En son olarak ise Taeyeon’un tek başına kaldığını görebilirsiniz. Bunun da Taeyeon’un solo kariyeri anlamına geldiği düşünülmektedir.

Siz ne düşünüyorsunuz ? Sizce de Girls’ Generation’a gönderme yapılmış mı ? Gönderme yapılmamış olsa bile #GG4EVA!