Bir ARMY Annesinin Ölen Kızına Yazdığı Mektup

3510

Vietnam’dan medya kuruluşu TIIN’in 21 ocakta , Bui Dieu Kl’in acı hikâyesini paylaştı.

Bui Dieu Kl, 15 yaşında bir Vietnam’da yaşayan kanserle mücadele eden bir genç kızdı. Sağlık durumunun kötü olmasına rağmen 19 ocakta Singapur’da yapılacak olan BTS konserine gitmek için gün sayıyordu. Ama ne yazık ki 20 Aralık 2018’de kanserden vefat etti.

Genç kız konsere katılamadı ama annesi onun için hayallerini gerçekleştirmek istedi. Bu yüzden konsere gitmeye karar verdi .

Bui Dieu Kl’in annesi bir mektup paylaştı. Mektupta;

“Sevgili kızım,

BTS konseri için Singapur’a geldim. Bugünü ne kadar çok beklediğini biliyorum.

Canım kızım bugün için gün sayıyordun ve sevdiğin insanlarla tanışmak için çok çalıştın. Son 3 yılda, sevimli 7 üyenin, hastalıkla savaşmanda sana motivasyon olduğunu biliyorum. Özellikle de Jungkook. Her gün seninle Jungkook hakkında sohbet ettik. Kook’a her damadım dediğimde heyecanlanıyor ve heyecanını gizleyemiyordun.”

Şimdi cennette olmalısın. Orada mutlu musun? İstediğin her şeye sahip ol. Senin için alamadığım her şeyi almalısın. Orada her şeyi alabilirsin. Oradayken tasarruf yapmak için endişelenme. Annen için para biriktirmek için çaba harcadığını biliyorum.

Canım kızım. Şimdi istediğin her şeyi yap. Seni çok seviyorum ve çok özledim. Bu mektubu sana  ve Jungkook’un olduğu dünyaya gönderiyorum. ”