BLACKPINK’den Jisoo, W Korea ile Röpotaj Yaptı

679

BLACKPINK’ten Jisoo, W Korea ile yaptığı röportajda kişiliği hakkındaki düşüncelerini anlatıp bazı tavsiyelerde bulundu.

Jisoo, derginin şubat sayısının kapağını süslüyor. Jisoo, röportajda son zamanlarda ne yaptığı sorulduğunda, diğer üyelerle birlikte BLACKPINK’in 31 ocakta gerçekleşecek canlı yayın konseri “The Show”a hazırlanmaya odaklandığını paylaştı . “Aynı zamanda JTBC’nin ‘Snowdrop’ dizisinin de çekiyorum, bu yüzden çok meşgulüm.” dedi.

Jisoo, 3 ocaktak, doğum gününü nasıl geçirdiğiyle ilgili, “Doğum günümde hiç işim yoktu. Geç saate kadar horlayıp uyudum [gülüyor]. Kalktıktan sonra, hayran kulübümüz BLINK tarafından bırakılan birçok doğum günü dileğini gördüm ve ‘Ah, bugün benim doğum günüm!’ diye düşündüm. Onlar sayesinde mutluluk dolu bir gündü.” dedi.

Jisoo’dan, BLACKPINK’in ekim 2020’de çıkan “The Album” adlı albümünün tanıtımıyla ilgili en unutulmaz anısını paylaşması istendi.

Jisoo, “Bildiğiniz gibi, ilk albümümüzden bu yana ilk tam albümümüz buç” dedi. “Bu yüzden benim için en unutulmaz an albümümüzün yayınlanmaya başladığı andır. Sanırım aynı anda iki duygu yaşadım. Uzun zamandır bekleyen BLINK’lerin albümü bizim kadar seveceğini umuyordum ama BLINK’lerle yüz yüze görüşemediğimiz için de üzüldüm.” dedi.

Röportajcı, Jisoo’nun canlı yayınlarında nasıl olumlu ve rahat göründüğünü yorumladı. Jisoo’ya endişeli, korkak veya tereddüt eden insanlara herhangi bir tavsiyesi olup olmadığı soruldu.

Jisoo, “Endişeler ve korkular ortaya çıktığında, bu duygulara çok fazla dalmamak ve onun yerine hızla başka bir düşünceye geçmenin iyi bir alışkanlık olduğunu düşünüyorum. Ne kadar uğraşırsanız uğraşın, her zaman kolayca çözülemeyen durumlar olacaktır, bu yüzden çok fazla tereddüt etmemenizi umuyorum. Ayrıca, istediğimiz zaman kolayca değiştiremeyeceğimiz şeyler için kendimizi fazla suçlamamalıyız ve zaten olmuş olan şeylere de pişman olmamalıyız. Bunu çabucak silip atmak ve bir sonraki adımı ve bunun nasıl iyi bir duruma dönüştürülebileceğini düşünmek daha iyidir ve sonuç da daha iyi olacaktır.” dedi.

En büyük gücü konusunda Jisoo, “Geçmiş veya gelecek üzerinde durmuyorum. Şimdi bu ana odaklanırken elimden gelenin en iyisini yapıyorum. Bu da beni güçlü yapıyor gibi görünüyor.” dedi.

Jisoo’ya başka birinden duyduğu iyi bir tavsiye veya sevdiği bir söz olup olmadığı soruldu. “Hemen aklıma gelen bir cümle var, belki de güçlü yönlerimi düşündüğüm için öyle. Gençken tesadüfen babamın yazdığı bir cümleyi gördüm. Cümle şu: Sanki bugün son günmüş gibi. O zaman tam olarak anlamadım. Sıkı çalışmak ve pişmanlık duymadan her gün yaşamak bir çözüm olabilir diye düşünüyorum. Bazen bu cümleyi düşünüyorum.”

Ona mükemmelliğe yakın görünen bir mutluluğu tarif etmesi istendiğinde Jisoo, gençken kendi mutluluğunun en büyük şey olduğunu düşündüğünü söylerken güldü ama şimdi etrafındaki insanların mutlu olduğunu görünce mutlu oluyor.. “Bana yakın birçok insanın benimle birlikte mutlu olduğu anın mükemmelliğe yakın bir mutluluk olacağını düşünüyorum.” diye yanıtladı.

2020’de pek çok anlamlı başarı elde ettikten, ilk albümlerini çıkardıktan ve daha fazlasını yaptıktan sonra, Jisoo’ya 2020’yi iyi geçirdiği için kendisini övmesi önerildi. Jisoo “Yoğun bir programda bile, birçok alanda yeni şeyler denerken, BLINK’lerin neleri seveceğini çok düşündük. Umarım BLINK’ler, BLACKPINK’in bu düşünceli hâlini ve çabasını gördükten sonra keyifli bir 2020 geçirmeyi de hatırlayacaktır.” dedi.

Röportaj sona erdiğinde Jisoo, yeni yıl için kararını paylaştı. Jisoo, “Yoğun bir yıl olacağını düşünüyorum. Her zaman iyi durumda kalmaya çalışacağım. Ayrıca, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da BLINK’i görmek için birçok fırsat yaratmayı hedefliyorum.” dedi.