BLINK’ler, Lisa’nın Kıyafetinin Diğer Üyelere “Saldırmasına” Gülmeden Edemediler

7360

Lisa’nın kıyafeti sahnede herkese tam bir “saldırı” başlattı:

Bazen idollerin kıyafetleri kendilerinin en kötü düşmanları olabiliyor ancak BLACKPINK’ten Lisa‘nın geçen gün giydiği kıyafetlerinden biri, onunla birlikte sahnede yer alan herkes için “düşman” gibiydi.

10 nisanda, BLACKPINK Bangkok’taki Samsung Galaxy Launch etkinliğine katıldı. Orada “DDU-DU DDU-DU” ve “Kill This Love” şarkıları ile sergiledikleri performanslarla çoğu kişinin nefesini kestiler.

Hayranlar BLACKPINK’in performanslarından kesinlikle etkilenirken kısa süre sonra otomatik olarak kendilerini gülmekten alıkoyamayan bir şey fark ettiler! Lisa’nın kıyafeti sahnedeki tüm üyelere saldırıyordu!

Lisa siyah crop top ve eteğiyle kesinlikle çok etkileyici görünüyordu. Beyaz tek uzun kollu kıyafeti ile beraber Lisa’nın görünüşü çoğu kişiyi kendinden geçirebilir!

Bu kıyafet görüşüne ayrı bir hava katmasına rağmen kıyafetle alakalı bir sorun vardı, kıyafetin üzerinde bulunan ipler sarkıyordu. Bu ipler, grup arkadaşları için her türlü sorunu teşkil ediyordu.

Lisa’nın hareketlerinin her biriyle, Jisoo, Jennie ve Rosé performansları sırasında bu iplere dikkat etmek zorundaydılar.

BLINK’ler Jisoo, Jennie ve Rosé’nin acısını hissetmelerine rağmen “vahşi ipler” yüzünden gülmeden edemediler! 🙂

Buradan o performanslarını izleyebilirsiniz: