BoA; TVXQ, Super Junior, Girls’Generation, SHINee, EXO Üyelerinden Gelen Soruları Yanıtlıyor

492

BoA, Allure Korea fotoğraf çekiminin yanı sıra yeni bir videoda SM Entertainment sanatçıları tarafından gönderilen soruları cevapladı.

İlk soru şuydu: “BoA, her albüm çıkardığında çeşitli türler deniyor ve yeni performanslar sergiliyorsun. Müziği seçerken kriterlerini merak ediyorum.”

BoA, “Albümlerimin o zamanki zevkimi yansıttığını düşünüyorum. İlgilendiğim müzik ve en çok göstermek istediğim müzik gibi. Son zamanlarda ilgilendiğim bazı müzik ve danslar var ve bunları yapmak için çok çalışacağım.” Sorunun NCT’den Doyoung’dan geldiğini öğrendiğinde, gülümseyerek “Ah, ne kadar tatlı.” dedi.

İkinci soru, “Taeyeon hakkında ne düşünüyorsunuz?” olunca BoA hemen bunun Girls ’Generation’dan Taeyeon’dan olması gerektiğini söyledi. BoA, bazen Taeyeon’a seslendiğinde Taeyeon’un onu utangaç bir şekilde karşıladığını paylaştı. BoA, “Bana biraz daha yaklaşabileceğini düşünüyorum.” dedi. BoA ayrıca Taeyeon’un sarı saçları ve soluk teniyle Elsa’ya benzediğini ve Taeyeon’un “Into the Unknown”u söylediğinde, Elsa şarkıyı söylüyor gibi geldiğini söyledi.

NCT’den Jisung’da sorusunda BoA’dan 20 yıldır şarkıcı olarak çalıştıktan sonra ne kadar gurur duyduğunu paylaşmasını istedi. “Çok gurur duyuyorum!” diye cevapladı BoA. “Çalışmaktan hâlâ keyif aldığım için kendimle gurur duyuyorum.” dedi.

EXO’dan Kai, BoA’ya “Hayranlarınla performanslar dışında en mutlu anın ne zamandı?” diye sordu. BoA, hayranlarıyla bir zamanlar doğum günü partisi gibi bir şey düzenlediğini paylaştı. “Bu küçük buluşmalardan daha fazlasına sahip olmak istiyorum.” dedi.

Bir sonraki soru şuydu: “‘Red Flavour’u kendine özgü yorumunla büyüleyici bir hâle getirdin, istediğin başka bir şarkı var mı?”

BoA, sorunun Red Velvet’ten geldiğini sandı ancak ona soruyu soranın Girls ’Generation’dan Sunny olduğu söylendi. “Ah, evet, Sunny, buna benzer bir soru sorabilir.” dedi. Gülerek Sunny’nin en iyi arkadaşı olduğunu ekledi. BoA, Red Velvet’in “Psycho” ve Irene ve Seulgi’nin “Monster”a olan sevgisini paylaştı.

BoA daha sonra şaşırdı ve bir sonraki soruya güldü, “Sana göre en güzel göründüğünü düşündüğün an ne zamandı?”

Soruyu Girls ’Generation’dan YoonA’nın gönderip göndermediğini sordu ama SHINee’den Taemin olduğunu öğrendiğinde şok oldu. “Delirmiş olmalı.” diye şaka yaptı. Daha sonra güldü ve o gün çekim yaparken güzel göründüğünü söyledi.

TVXQ’dan Yunho, halk tarafından nasıl görülmek istediğini sorduğunda BoA, insanların onu olduğu gibi görmesini istediğini söyledi.

Sonra Red Velvet’ten Wendy “20. yıldönümüne nasıl geldin?” diye sordu. BoA, “Çünkü sevdiğim için mi? Çalışmayı gerçekten seviyorum. Her seferinde eğlenceli. Hangi müziği yapacağımı ve hangi performansı sergileyebileceğimi düşünüyorum. 20 yıldır çalışma şeklimin arkasındaki sırların bunlar olduğunu düşünüyorum.” dedi.

Başka bir şirket arkadaşı ona “Yağmurlu günlerde eklemleriniz iyi mi?” diye sordu. BoA güldü. “Evet, düşündüğümden daha iyiyim. Ağrın var mı? Bunu kim yazdı?” Super Junior’dan Leeteuk olduğu ortaya çıktı. Çalışmadığı zamanlarda vücuduna bakmak için çok zaman harcadığı için aslında düşündüğünden daha iyi olduğunu paylaştı.

Aşağıdan BoA’nın bu röportajının videosunu izleyebilirsiniz.