Bright Vachirawit ve Win Metawin “Boys Over Flowers”ın Tayland Uyarlaması İçin Tekrar Bir Araya Geldi

3381

Tayvan, 2001 yılında “Meteor Garden” ilk kez piyasaya sürdüğünden beri, küresel bir fenomen yarattı ve dizinin farklı ülkelerden çeşitli uyarlamaları yapıldı. Herkes hikâyeye aşina olsa da uyarlamalar doğru yapıldığı sürece kimse bundan şikâyet etmez. Geçtiğimiz ekim ayında, Tayland TV kanalı GMMTV, 2020’de “Boys Over Flowers”ı da uyarlayacagını duyurdu.

Hayranlar duyuru konusunda çok mutluydu ve hemen diziyle ilgili hayallerini kurdular. Bununla birlikte, muhtemelen COVID nedeniyle yakın zamana kadar fazla çekim yapılmadı. Büyük bir beklentiden sonra GMMTV nihayet 16 eylülde Thai F4 ve “Shancai”yi canlandıracak oyuncu kadrosunu açıkladı.

“Thyme” (Dao Mingsi) Rolünde Bright

“Kavin” (Xi Men) Rolünde Win

“Ren” (Hua Zelei) Rolünde Dew

“MJ” (Mei Zuo) Rolünde Nani

“Gorya” (Shancai) Rolünde Tontawan

Bu uyarlama yavaş yavaş popüleritesini kaybeden Bright ve Win’in “2 Together: The Series” ve hemen ardından çekilen özel sürüm “Still 2 Together” dizilerinin yıldızları Bright ve Win’i tekrar bir araya getiriyor. Bright, 15 eylülde Win ile bir resim yayınlayıp “Geri döndük.” diyerek hayranlarıyla dalga geçti.

View this post on Instagram

We’re back🔥 @astrostuffs

A post shared by Bright (@bbrightvc) on

Hayranlar, Bright ve Win’in tekrar birlikte çalışmasına “Bright ve Win’in bir kız için savaştığını görmek istiyorum.”, “Dao Mingsi ve Ximen’in birbirlerine âşık olduğunu görmek isteyebilirim.” gibi yorumlar yaptılar. Bazı “BrightWin” çifti hayranları, hâlâ çiftin dizideki karakterlerinin keyfini sürdükleri için o kadar heyecanlı değiller. Çinli internet kullanıcıları, Bright’in kız arkadaşı Weeraya yüzünden Bright’ın rol almasından memnun değildi. Bright haziran ayında özür dileyene kadar bu konuda sessiz kaldı, ancak internet kullanıcıları özrünün samimiyetsiz olduğunu ve çok geç geldiğini dile getirdiler. İlgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz: Taylandlı Aktör Bright, Kız Arkadaşının Twitter Skandalı Nedeniyle Çin’den Özür Diledi