BTS Jimin’e Benzemek İçin Uğraşan Oli London MV Yayınladı!

20904

Daha önce BTS Jimin’e benzemek için Oli London’un neler yaptığını şu yazımızda anlatmıştık: http://www.asyarazzi.com/bts-jimin-gibi-goruneyim-diye-100-bin-dolar-harcadi/

Oli London bu sefer de kendi kendine K-pop yıldızı oldu.

2 şubatta K-pop ajansı Oli London Entertainment’ın sahibi Oli London “Perfection” adlı müzik videosunu yayınladı. Şarkı, Oli’nin “mükemmeliyetin tanımı” diye adlandırdığı Jimin’e adanmış.

Oli “Şarkı, mükemmelliği anlatıyor. Benim için de mükkemmel demek Jimin demek. Onun hakkındaki her şey mükemmel. Muhteşem sesine, yüzüne ve inanılmaz dansına kadar her şey. Bu yüzden şarkım Jimin’e bir saygı duruşu ve müzik videomda da BTS’den etkilendim.” dedi.

Oli ayrıca “Şarkı sözleri, dünyanın dört bir yanındaki ülkelerdeki farklı sınıflardaki insanların sesi. Çünkü hepimiz kendimizce mükemmeliz. İnsanların kendilerini oldukları gibi kucaklamalarını ve sevmelerini ve mutlu olduklarını şeyi yapmalarını istiyorum.” dedi.

MV, Londra’nın çeşitli yerlerinde lüks kıyafetler ve K-pop dansçıları ile çekildi. Prodüksiyon Oli’ye yaklaşık 150 bin dolara mal oldu. Yaptığı 100 bin dolarlık estetik ameliyat parasını da eklersen Oli K-pop hayaline ulaşmak için 250 bin dolar harcamış oldu.

İşte Oli’nin “Perfection” MV’si burada: