BTS’in OST’sini Seslendireceği Japon Filmi “Your Eyes Tell”in Fragmanı Yayınlandı

1529

Başrollerinde Yoshitaka Yuriko ve Yokohama Ryusei’nin oynadığı, yönetmenliğini Miki Takahiro’nun yaptığı film 23 ekimde vizyona girecek. Bu film, 2011 yapımı başrollerinde So Ji Sub ve Han Hyo Joo’nun oynadığı Kore filmi “Always”in Japon versiyonu olacak.

BTS daha önce ‘Signal’ ve ‘The Spiral Labyrinth – DNA Science Investigation’ dizilerinin OST’lerinde yer almıştı ama bu ilk film OST’leri olacak. BTS’den Jungkook şarkının yapımcılığını yapacak. Filmin OST’si “Your Eyes Tell” BTS’in 15 temmuzda çıkacak olan yeni Japonca albümü ‘Map Of The Soul: 7 ~ The Journey ~’de yer alacak.

Filmin Konusu: Kaori görme yetisini ve ailesini bir kazada kaybetmiştir. Hayatındaki ufak şeylerin tadını çıkarmaya çalışırken mutlu bir hayat yaşamakta zorlanır. Kaori, Rui’yi biriyle karıştırır ve onunla konuşmaya başlar. Rui bir zamanlar gelecek vaat eden bir kickboksçudur ama geçmişinde olan bir olay yüzünden kendini herkesten soyutlamıştır. Kaori’nin gülümsemesi birden Rui’yi değiştirir. Rui ve Kaori birbirlerine âşık olurlar ama Rui, Kaori’nin yaşadıklarını ve onunla olan bağlantısını öğrenir. Rui de bu sırada Kaori’nin ameliyat masraflarını karşılayabilmek için yasal olmayan yeraltı dövüşlerine katılır.

Filmin Fragmanı: