Calvin Chen, Joanne Tseng ile 10 Yıllık İlişkisinden Bahsetti

2092

22 Ocak 2020’de açıklanan Tayvanlı yıldızlar Calvin Chen ve Joanne Tseng’in evlendikleri haberi bomba etkisi yaratmıştı. Çoğu insan ikisinin çıktığını bile bilmediği için oldukça şok oldu. “Love Buffet” dizisinde birlikte çalıştıktan sonra 2009’da çıkmaya başladıkları söylentileri vardı ancak ilişkilerini asla doğrulamadılar.

Calvin Chen ve Jiro Wang kısa süre önce Dee Hsu ve Kevin Tsai’nin ev sahipliğinde “Hua Hua Wan Wu” talk show’da konuk olarak yer aldılar. Calvin ve Joanne’nin evliliği konusu doğal olarak gündeme getirildi. Sunuculardan Dee şakacı bir şekilde ilişkilerini gizli tuttukları için Calvin’le yalan söylediği için dalga geçti. Jiro, Calvin’in yalan söylemediğini söyleyerek savunmaya çalıştı, sadece ilişkiyi duyurmamayı seçtiklerini iddia etti.

Calvin, ikisinin de ilişkilerini duyurmamaya karar verdiklerini açıkladı. Çünkü Joanne’le aynı sektörde oldukları için sonuçların nasıl olacağından emin değillermiş. Calvin ilk görüşte aşk yaşamadıklarını, bir dizi çekerek tanıştıklarını söyledi. Calvin, Joanne’in büyümesini izlediğini dile getirdi. Çünkü ilişkilerinin başında Joanna 20 yaşındayken kendisi ise 28 yaşındaymış. Calvin ve Joanne birbirlerini uzun zamandır tanıyorlar ve ilişkileri doğal gelişmiş. Calvin, ani evlilik duyurularının ardından tahmin edildiği gibi bir *shotgun wedding olmadığını da açıkladı. (shotgun wedding: evlilik öncesi hamilelikten doğan ya da damadın isteksiz zorla evlendirilmesi için kullanılan tabir.)

Calvin bir kez ayrıldıklarını itiraf etti çünkü Joanne onu dinlemediğini hissetmiş ve ikisi de o zaman kendilerini düşünüyorlarmış. Calvin tekrar Joanne ile iletişime geçmeye karar vermeden önce ayrılıkları bir yıl sürmüş. Calvin şimdi geriye baktığında, onları bir araya kaderin getirdiğini düşünüyormuş.