Chancellor, Girls’ Generation’dan Taeyeon ile İş Birliği Yapması Hakkında Konuştu

1884

13 mayısta Chancellor, Girls’ Generation’dan Taeyeon ile iş birliği yaptığı dijital single “Angel” ile olan son dönüşü hakkında bir röportaj verdi.

Chancellor, “İki yıldan beri ilk kez bir parça yayınladığım için her şeyden daha çok sesime odaklanan bir parça yapmak istedim. Şarkı sözleri üzerinde çalışırken, bir kadın sanatçı ile çalışacak olsam parçanın daha da mükemmel olacağını düşündüm. Bu esnada Taeyeon aklıma geldi ama çok fazla iş birliği yapmamıştı. Ajansına onu sorduğumda fazla umudum yoktu ama istekli olarak yapmayı kabul ettiğinde şaşırdım.” dedi.

Chancellor, “Bir kayıt stüdyosunda Taeyeon ile tanıştım ve neden birçok kişi tarafından sevildiğini anında anladım. Şarkı söyleme konusunda harika ayrıca kibar bir kişiliği var. Dürüst olmak gerekirse uzun zamandır Taeyeon’un hayranıyım. Onunla tanışacağım için endişeliydim çünkü bu bir ünlüyü görmek gibiydi ama bana komik hikâyeler anlatarak beni rahatlattığı için ona teşekkür ederim.” dedi.

Chancellor ayrıca, Mnet’in “M Countdown” programında sahne almaktan bahsetti ve şarkıcı 2010’da One Way’in bir üyesi olarak çıkışından bu yana ilk kez müzik şovunda ilk kez göründü.

Chancellor sözlerine şöyle devam etti: “İlk kez bir müzik programında solo sanatçı olarak çıktım. Artık bu sektörde uzun süredir yer alan biri olduğum için birçok gösteri temsilcisi beni çaylak zamanlarımdan daha sıcak karşıladı. Çıkış yaptığım zamanda o zamanların en büyük yıldızları oldukları için Girls’ Generation üyelerini uzaktan gördüğümü hatırlıyorum. Şimdi onlardan biriyle birlikte çalıştığım bir şarkıyı tanıtıyorum. Ben başarılı bir hayranım.”

“Angel” şarkısını buradan dinleyebilirsiniz: