Choi Siwon’a Im Siwan ve Super Junior’dan Destek

2179

Super Junior’dan Choi Siwon “My Fellow Citizens”ı çekerken epey destek aldı!

12 mayısta, Choi Siwon Instagram’ına iki atıştırmalık kamyonu fotoğrafı ekledi.

İlk kamyon Super Junior üyelerinden gelmiş. Kamyona “Siwon! Hava sıcakken çok çalışıyorsun. Ferahlatıcı bir şey iç ve izlenme oranlarını ferahlatıcı bir şekilde zirveye taşı. Super Junior’daki herkesten.” yazılmıştı. Choi Siwon’un adı “siwon” Korecede ferahlatıcı anlamına geldiği için bir kelime oyunu yapılmış.

Choi Siwon da Instagram’a Korece “Üyeler, beni unutmadığnız ve meşgulken bile benimle ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.” yazdı ve İngilizce olarak şunu ekledi: “Hepinizin meşgul olduğunu biliyorum. Ama desteğiniz için teşekkürler. Herkes çok sevdi.”

Im Siwan da Siwon’un setine bir kamyon gönderdi. Kamyonda “‘My Fellow Citizens’in oyuncuları ve ekibi! Lütfen Siwan’ın gönderdiği ferahlatıcı kahvenin ve yiyeceklerin tadını çıkarın!” yazıyordu. Yine Siwon’un adına gönderme yapılmış.

Alt tarafa Im Siwan “Pazartesi sendromunun çaresi ‘My Fellow Citizens’ lütfen sonuna kadar sıkı çalışın. Im Siwan’dan.” yazıyordu.

Choi Siwon ise Instagram’a “Sevgili kardeşim Siwan. Bize gerçekten ferahlatıcı bir şey ısmarladın. Teşekkürler. Çekimlerine iyi hazırlan ve mutlu ol. Teşekkürler ve seni seviyorum kardeşim.” yazdı.

Choi Siwon “My Fellow Citizens” dizisinde Yang Jung Gook karakterini canlandırıyor. Im Siwan da yeni terhis oldu ve yakında OCN’nin webtoon adaptasyonu “Strangers From Hell” dizisinde yer alacak.