Choi Tae Joon, IU ve Yeo Jin Goo ile Yaklaşan tvN Dizisinde Oynamayacağını Açıkladı

2134

4 nisanda, dizi endüstrisinden bir kaynak, “Choi Tae Joon, tvN’in yaklaşan cumartesi-pazar dizisi ‘Hotel del Luna’nın oyuncu kadrosundan ayrıldı.” açıklamasını yaptı. Choi Tae Joon ona söylenen senaryo ile önüne gelen senaryo arasındaki farklılıklar yüzünden ayrıldığını söylemiş. Kaynak ayrıca Lee Tae Sun’un Choi Tae Joon’un yerine geçtiğini belirtti.

Buna cevap olarak, Choi Tae Joon’un ajansı Huayi Brothers, “Choi Tae Joon, tvN’deki ‘Hotel del Luna’da oynama teklifini olumlu bir şekilde inceliyordu. Ancak, dizinin gidişatı ve karakterin dizideki rolü ve önemi ile ilgili uyuşmazlıklar nedeniyle kadrodan ayrılmaya karar verdi.” dedi.

tvN’den bir kaynak, “Bu, çekilmekten farklı. Yaklaşık bir ay önce son sahnelerde ayarlamalar yapıldıktan sonra onun karakteri değiştirildi. Konuyu birbirleriyle tartıştıktan sonra, her iki taraf da Choi Tae Joon’un rolü üstlenemeyeceğine karar verdi.” dedi. Kaynak ayrıca Lee Tae Sun’a sunulan rolün, Choi Tae Joon’un rolünden farklı olduğunu açıkladı.

Lee Tae Sun’ın ajansı Namoo Actors, “Lee Tae Sun’un tvN’in yeni dizisi ‘Hotel del Luna ‘da rol alacağı doğru ancak Choi Tae Joon’un geri çevirdiği rolden farklı bir rol üstlendiğini düşünüyor.” dedi.

“Hotel del Luna”, hayaletlerin salonlarda gezdiği gizemli Hotel del Luna’da meydana gelen çeşitli olayların hikayesini anlatan bir fantezi dizisidir. Yeo Jin Goo ve IU’nun, dizinin başrollerini oynadığı doğrulandı. Yeo Jin Goo seçkin bir otelci olarak oynayacak ve IU yanlışlıklarından dolayı ceza olarak lanetlenmiş bir kadın rolünde olacak.