Çin Dizilerinde Suikastçi Kostümleriyle Havalı Duran 8 Kadın Karakter

2483

Zanilla Zhao ve Wang Yibo başrollerini paylaştığı “Legend of Fei”nin çekimleri tamamlanıyor. Son zamanlarda, suikastçı kostümüyle Zanilla Zhao’nun fotoğrafları sızdırıldı, bu da Çin dizi hayranları arasında sıcak bir konuyu gündeme getirdi. Çin dizilerindeki kostümleriyle en havalı kadın suikastçılar kim?

İşte Çin dizilerindeki en havalı 8 kadın suikastçinin listesi!

1. “Legend of Fei”de Zanilla Zhao

Zanilla Zhao “Princess Agents”da Chu Qiao’ya benzer bir karaktere sahip olan Zhou Fei rolünü oynadı. Zhou Fei, bir ajan veya başka bir deyişle bir suikastçı olarak eğitilir. Bazı hayranlar, görünüşünün Wang Yibo’nun rolünden çok daha havalı olduğunu bile söyledi! Ne dersiniz?

2. “Bloody Romance”de Li Yi Tong 

“Bloody Romance”da Li Yi Tong sert ve bağımsız Gui Hua City suikastçı olarak rol aldı. Hikâye de rehberi ve gardiyanı Chang An’a âşık olduğunda ilginçleşti.

3. “The Longest Day in Chang’an”da Li Yuan 

“The Longest Day in Chang’an” nefes kesen çekim yerleri ve oyuncu kadrosunun mükemmel oyunculuklarıyla 2019’un en iyi dizilerinden biridir. Dizide, Yu Chang (Li Yuan) rolü sadece bir yardımcı oyuncu rolüdür ancak dikkat çekici performansı ile göz alıcı görünümü rolü unutulmaz kıldı.

4.”Detective Di Renjie – Prequel”de Yang Mi

2010 yılında Yang Mi “Detective Di Renjie – Prequel”de  acımasız suikastçı Ling Long olarak rol aldı. İlk başta, prense âşık olan saf ve kibar bir kızdı. Aşklarına politika karışınca Ling Long intikam almayı amaçlayan bir suikastçı oldu.

Ayrıca Yang Mi, Hua Ying rolünde “Palace”de  ve Xue Yuan rolüyle “Beauty’s Rival in Palace”da yer aldı ve her iki rol de güzelliğin gerçekten öldürücü olduğunu kanıtlıyor!

5.”The Love Lasts Two Minds”da Xu Hao

“The Love Lasts Two Minds”ı izlediniz mi? Yukee Chen’in dizide nasıl oynadığını bilmek istiyorsanız, çok geç olmadan izleyin! Bu yepyeni aktrisin suikastçı Jiang Tan’ı oynarken gerçekten harika bir iş çıkardığını göreceksiniz.

6.”Novoland-Eagle Flag”da Angel Wang

Çoğu izleyici, “Who’s the Murderer”den Angel Wang’ı biliyor olabilir. Ancak TV şovlarının yanı sıra Angel Wang da oyunculuk konusunda yetenekli. Hepimizin sevdiği büyülü ve çekici bir kadın!

7.”The Disguiser”da Song Yi 

Song Yi, “The Disguiser’da Çin’in Black Widow’u(Kara Dul) olarak adlandırılan Yu Man Li rolünü oynadı. Yu Man Li 14 yaşında babası tarafından geneleve satıldı. 16 yaşındayken genelev onu kovdu ve bir adam onu kurtardı. Yu Man Li adam öldürüldükten sonra 3 katille evlendi ve intikam almak için kendi yöntemlerini buldu.

8.”The Forbidden Kingdom”da Liu Yi Fei 

Liu Yi Fei de bir suikastçi olarak rol aldı! Filmdeki rolü, ailesi için intikam almaya çalışan kan donduran bir suikastçı olan Jin Yan Zi idi.

Sizin favori kadın suikastçiniz hangisi oldu?