Çin Dizilerindeki En İyi Öpüşme Sahneleri

2028

5. Ashes of Love

Ashes of Love‘da Xu Feng (Deng Lun), Jin Mi’den (Yang Zi) bir öpücük çalar. Jin Mi’nin üstündeki sevgisizlik büyüsünü yenebilecek mi?

4. Ten Miles of Peach Blossoms

Three Lives Three Worlds Ten Miles of Peach Blossoms ‘da Ye Hua (Mark Chao) sonunda hayatının aşkını bulur. Bai Qian (Yang Mi) ona olan sevgisini kabul eder. Onu kontrolsüz bir şekilde öpüyor ve bir Çin dizisinde önem verdiğiniz birine söyleyebileceğiniz en romantik şey olan başka bir çocuk istediğini söylüyor.

3. Cruel Romance

Cruel Romance’da “Karar verdim. Sen benim kadınımsın.” diyor mafya patronu Zuo Zhen (Huang Xiao Ming)

“Senden hoşlanmıyorum.” diye karşılık veriyor Rong Jinxiu.(Joe Chen)

2. Love O2O (Wei Wei Yi Xiao Hen Qing Cheng)

Love O2O’de Xiao Nia (Yang Yang) bir guzheng (Çin’e özgü bir enstrüman) çalarken Bei Weiwei’nin (Zheng Shuang) oyun tasarımı için önerisini dikkate almaz böylece Bei Weiwei onun kolunu ısırır. Şaşıran Xiao Nia onu yere yatırır ve karşılık olarak onu öper.

1. The Eternal Love (Shuāng shì chǒng fēi)

The Eternal Love’de Qu Xiaotan (Liang Jie), kendi işini yapmak için Mo Lian Cheng’den (Xing Zhaolin) ayrılmak istiyor, ancak Mo Liang Chen onu öperek yanından ayrılamayacağını açıkça ortaya koyuyor. “Beni asla geride bırakma ya da bensiz bir yere gitme” diyor.

The Eternal Love’dan BONUS GIF

Hangi GIF’i tekrar tekrar indirip izleyeceksiniz? Eklemeyi unuttuğumuz sevdiğiniz sahneler var mı? Aşağıya yorum bırakabilirsiniz.