Crystal Fung, Davet Edilirse Eski Erkek Arkadaşının Düğününe Katılabileceğini Söyledi

335

Crystal Fung ve dört yıllık erkek arkadaşı Dr. Martin Chung, birlikte bir daire satın alıp beraber yaşamalarına rağmen nihayetinde geçen yıl ayrıldılar. Crystal, Martin ile olan ilişkisi boyunca medyaya karşı dürüst davrandı ve kariyerlerine odaklanmak istedikleri için ayrıldıklarını açıkladı. Ayrılmalarından bir yıl sonra, hem Crystal hem de Martin farklı kişilerle ilişkiye başladılar.

TVB şovu “Young and Restless”‘ın bir bölümünde, sunucular eski erkek arkadaşının bir kadın ile evlenmesi konusunu konuştu. Görünüşe göre onu hedef alan konuya Crystal mizahla ve endişesiz yaklaştı. “Evlendikten sonra da boşanabilirler, değil mi? Bu yüzden önemli olduğunu düşünmüyorum.” diye şaka yaptı.

Davet edilirse eski erkek arkadaşının düğününe katılıp katılmayacağı sorulduğunda, Crystal şöyle dedi: “Evet! Ve ben de en iyi şekilde görünürdüm! Kasıtlı olarak oyuncak bebek gibi görünmem ama eğer güzel olursam da yapacak bir şey yok.” dedi.

Şakalar bir yana, Martin’in sözde nişan konusu gündeme geldi ve Crystal, “Haberler sahte olduğu ve söylentiler temelsiz olduğu için cevap verme veya ele alma ihtiyacı hissetmedim. Bunun sebebi kıskanç veya sert olmam değil.” dedi.

Martin daha sonra evlilik kaydı için başvurmadığını açıklayıp başka bir kişinin aynı adı paylaşmasının tesadüf olduğunu açıklasa da, yeni bir kız arkadaşının olduğunu itiraf etti. Son zamanlarda, kız arkadaşının batan güneşin ortasında bir fotoğrafını yayınladı ve “Gün batımı aşkı” başlığını koydu.

Crystal’ın da şu anda “Young ve Restless”ın sunucusu Leonard Cheng ile çıktığı söyleniyor. Martin’in aksine Crystal, Leonard ile çok yakın olduğunu kabul etmesine rağmen ilişkiyi onaylamadı.