Deng Lun’un 2020’de Yayınlanması Beklenen Dizileri

1037

Bu yıl “Ashes of Love” yıldızı Deng Lun’dan bizi neler bekliyor.

Deng Lun “Ashes of Love”daki Xu Feng rolü ile durdurulamaz bir yükselişe geçti. Dizi, Deng Lun’u izlenmek için önde gelen aktörlerden biri hâline getirdi. Angelababy (Yang Ying) ile “My True Friend”de ve Sandra Ma (Ma Si Chun) ile “Mr Fighting”de oynayan aktör verimli bir 2019 yılı geçirdi. İşte bu yıl Deng Lun’un gelecek olan çalışmaları:

Graduation Season

Kıyasıya rekabetin olduğu moda sektöründe geçen modern dizide Deng Lun, bir iç çamaşırı şirketinin mirasçısı olan ve ailesinin etkisinden kurtulmaya çalışan Jing Jing’i canlandırıyor. Deng Lun’a dizide Güney Kore’nin sevgilisi, K-Pop grubu f(X)’den Krystal Jung eşlik ediyor. Krystal Jung dizide neşeli ve bağımsız tasarımcı Ye Ran’ı canlandıracak.

Once Young

Jiu Ye Hui romanının uyarlamasında Deng Lun romantik birini, Yang Mi(Eternal Love) ise bir zamanlar üniversitedeyken aralarında potansiyel bir ilişkiden vazgeçen bir blogger’ı canlandırıyor. Aniden yaşamlarını değiştiren bir deprem Deng Lun’in karakterinin kendisini çok sevdiğini fark etmesini sağlar.

Loving the Earth

*Uyarı: İkinci Başrol Sendromu uyarısı

Deng Lun, 1930’larda Çin’de geçen bir dönem dizisinde polis memuru Ma Xiong Qu’in (Edward Zhang) yanında ikinci başrol Ma Chu Xi’yi canlandırıyor. Hikâye, iki erkek başrolün ülkeleri için savaşırken Komünist Partinin yükselişini ve acımasız bir savaşın patlak vermesini anlatıyor.