Dilireba, Yang Mi’nin Doğum Günü Kutlamasında Kullandığı Resim İçin Cai Xukun Hayranlarından Özür Diledi

2208

Ünlüler söz konusu olduğunda, doğum günleri her zaman biraz kamusal bir meseledir ve tüm gözler kim doğum gününü kutlayıp kimin kutlamadığı üzerindedir. 12 eylül, Yang Mi’nin doğum günü ve oyuncu 34 yaşına girmesini kutluyor, ancak işler beklenmedik bir şekilde ters gitti.

Arkadaşı ve meslektaşı olduğu bilinen Dilraba Dilmurat, gece yarısı 12.19’da sosyal medyaya “Bugün tanrıçanın doğum günü, birlikte fotoğrafsız başka bir gün. İki güzelin bir arada olduğunda, kim cep telefonuyla fotoğraf çekmeyi unutur ki. Seni seviyorum @ Yang Mi.” Dilireba fotoğrafı olmadığı için “Bütün gece kulağının dibinde rap yapmak istiyorum.” diye fısıldayan bir adamın fotoğrafını paylaştı.

Paylaşım Cai Xukun’a benzeyen başlık ve saç modeli nedeniyle, onunla alay ediyormuş gibi görünüyordu, bu yüzden Dilreba hayranlardan hemen tepki aldı. İnternetin bu konuda yorumlarla patladığını fark eden Dilreba, paylaşımı bir özürle birlikte bir oyuncak ayı gifiyle değiştirdi. “Aptaldım ve genç güzel için sorun yarattım, üzgünüm küçük Cai (Cai Xukun’a atıfta bulunarak), üzgün genç güzellik (Yang Mi’ye atıfta bulunarak)” dedi. Yang Mi, “Teşekkür ederim baobei (Dilreba anlamına gelir).” diye yanıt verdi.

Bazı hayranlar Dilireba’yı bunun istenmeyen bir hata olduğunu söyleyerek rahatlattı çünkü eğer bilseydi fotoğrafı kullanmazdı. Bununla birlikte, her iki tarafın da kendi idollerini savunmaya çalışan hayranları arasında hararetli atışmalar var gibi görünüyor. Ayrıca Yang Mi’nin doğum günü olmasına rağmen Dilireba’nın trend olduğu yönünde yorumlar var.