Dilreba’nın Makyörü Koreli Bir Idol Gibi Görünüyor

4699

Yetenekli bir ekip ünlülerin gizli silahı olsa da, stilistler ve makyaj sanatçıları genellikle ilgi odağı dışında kalır ve fark edilmezler. Bununla birlikte, tanrıça Dilreba’nın makyaj sanatçısı Zhang Jin son zamanlarda Kore idollerine benzetilerek internet kullanıcılarının gözüne takıldı.

Jin, yıllardır Dilreba ile birlikte çalışıyor ve onun muhteşem özelliklerini TV ve halka açık etkinlikler için doğal ama keskin bir görünümle geliştiriyor. Paparazziler halk arasında Dilreba’nın fotoğraflarını sıklıkla çektikleri için, Dilreba’nın arkasından onu takip eden Jin’in bir fotoğrafı yayınlandığında hayranlar ona dikkat etmeye başladı. Bir yüz maskesi takmış olmasına rağmen, iri gözleriyle birçok kişinin dikkatini çekmeyi başardı.

Yüz maskesi olmadan nasıl göründüğünü merak eden hayranlar, diğer fotoğraflarını aradı ve oldukça yakışıklı olduğunu keşfetti. Keskin bakışları, açık renk cildi ve kalın kaşları ile Jin, Dilreba’nın saçlarını ve makyajını düzeltirken daha rahat görünüyor. Birçok internet kullanıcısı 1.75’lik makyörün boyalı saçları, dövmeleri, küpeleri, şık kıyafetleri ve havalı pozları ile Koreli idol hissiyatı verdiğini düşünüyor.

Jin’in görünüşüne takıntılı olan internet kullanıcılarının kalpleri evli olduğunu keşfettiklerinde kırıldı. Jin oldukça genç görünse de, eşi ve bir oğlu var.

Dilireba’nın yanı sıra Jin, Zheng Shuang, Fan Chengcheng, Song Jia ve Yang Mi gibi diğer A sınıfı ünlülerle de çalıştı.