Ding Yuxi ve Yang Chaoyue İlişkide Kabul Edebilecekleri En Büyük Yaş Farkını Açıkladı

604

Ding Yuxi ve Yang Chaoyue, Tencent’in Kore realite flört programı “Heart Signal”ın üçüncü sezonundaki ünlü konuklardan ikisiydi. 29 eylülde yayınlanan dördüncü bölümde konuklar, sevgililer arasındaki yaş farklılıklarından bahsettiler.

Sunucu Du Haitao, Ding Yuxi’ye ipucu verdi ve ona ilişkide kabul edilebilir yaş farkının ne olduğunu sordu. Ding Yuxi ilk önce şaka yollu kabul edebileceği en büyük yaş farkının 60 olduğunu söyledi. Konuk arkadaşı Hans Zhang ona “Genç ve gelecek vaat eden bir arkadaş.” dedi. 25 yaşındaki aktör 20 ile 30 yaş arası dedi. Ding Yuxi, 40 yaşındakilerin bugünlerde kendilerine çok iyi baktıklarını da sözlerine ekledi. Kendilerini ne kadar iyi koruduklarına bağlı olarak 40 yaşında bir kadında iyi olabileceğini söyledi.

Du Haitao daha sonra Ding Yuxi’ye sağ tarafına dönüp bu yıl 37 yaşında olan sunucu Wu Xin’e bakmasını söyledi. Birkaç dakika ona baktıktan sonra Ding Yuxi, “Onunla seyahate çıkabilirim.” dedi ve diğer konuklardan oohs ve ahs sesleri yükseldi. Ancak, Ding Yuxi hemen ardından “Hayır, hayır! Ama seyahate çıkmak ister mi, ona sormalıyım ona saygı duyuyorum. İyiyim.” dedi. Wu Xin şaka yollu bir şekilde, “Gidecegimiz yer neresi? Biletleri yarın ayırtın ve oraya gidelim.” dedi. Kendisinden daha genç birini bulamayacağını düşünürmüş. Artık ondan yaklaşık üç yaş küçük birini kabul edebiliyormuş. Ding Yuxi şakayla cevap verdi, “O zaman umudum kalmadı.”

Bunu aklında tutan Du Haitao, hedefini değiştirir ve Ding Yuxi’ye kendisinden 3 yaş küçük olan Yang Chaoyue hakkında ne düşündüğünü sorar. Birkaç saniye sonra Yang Chaoyue ona “Sorun ne? Kendimi yeterince iyi koruyamadığım için mi?” der. Ding Yuxi, “Hayır, bu… ben… yapabilirim… ama… Chaoyue’nin gözlerindeki ifadeyi gördüğümde, sanki bir durgun su havuzunu izliyormuşum gibi oluyor. Gerçekten hiçbir şey yok. “

Du Haitao, Ding Yuxi’nin Yang Chaoyue’ye bakarken duyguları olmadığını açıklıyor. Yan yana oturan bir erkek kardeş, hatta bir sınıf arkadaşı gibiler. Yang Chaoyue, onun sadece masa olduğu şakasını yapıyor. Ding Yuxi, yaş farkıyla ilgili gerçekten bir sorunu olmadığını ve her şeyin duygulara bağlı olduğunu onaylıyor.

Daha sonra Hans Zhang’a yaşını sordular ve ondan çok komik bir “Hmph!” tepkisi aldılar. “36 yaşındayım, sorun nedir?” dedi. Yang Chaoyue “Gerçekten mi?” diye sordu, Hans Zhang yanıt verdi. “Gerçekten. 84’lüyüm.” Du Haitao, Yang Chaoyue’ye kabul edebileceği en büyük yaş sınırının ne olduğunu sordu ve 10 yaş yanıtını aldı. Du Haitao, Hans Zhang’a döndü ve “Üzgünüm Han-abi üzgünüm, üzgünüm.” dedi. 22 yaşındaki Yang Chaoyue için yaş farkı belli ki çok.