Dizi Hayranlarının “Love And Redemption”’da Kaçırmamaları Gereken En İyi Yanlar

488

“Ten Miles of Peach Blossoms” ve “Ashes Of Love” izlemeyi sevdiyseniz, bu yepyeni dizi “Love And Redemption” iki popüler favori dizinin bir kombinasyonu olarak kesinlikle sizi tatmin edecektir. On yaşama yakın acı veren bir aşk hikâyesi. Öyleyse, dizinin hayranlarının kaçırmaması gereken en iyi yanları nelerdir?

1.İlginç Bir Konu

“Love and Redemption”, altı duyudan yoksun olarak dünyaya gelen Chu Xuan Ji (Crystal Yuan) ve Lize Sarayının seçkin baş öğrencisi Yu Si Feng (Cheng Yi) arasındaki aşk hikâyesini konu alıyor. İkili daha sonra geçmişteki komplolarıyla karışan bir xianxia (ölümsüz kahraman) romantizmine başlar. Zaman akar ve on yaşamdır birbirlerine âşık olduklarını fark ederler.

Hikâye onuncu hayatta geçiyor. Aşk Tanrısı bu sefer onlara iyi davranacak mı?

2. İki Karakter Arasında On Yaşam

Chu Xuan Ji ve Yu Si Feng, birbirleriyle tekrar karşılaşmadan önce 9 hayat daha yaşamışlardır. Ancak en üzücü olan şey, hiçbirinin mutlu son olmamasıdır.

Yaşamları genelev müzisyeni ve dansçı olarak başladı; kraliyet majesteleri ve kraliçe; doktor ve cadı; farklı ülkelerden katiller; iblis efendisi ve şeytan; ressam ve Jin Yi Wei muhafızı; erkek ve kız kardeş; muhafız ve prens; dokuzuncu yaşamlarına usta ve suikastçi. Geçmiş yaşamlarının her birinde, Yu Si Feng hayatını Chu Xuan Ji için her zaman feda etti, ancak ilişkilerini güçlükle hatırlayabiliyorlar.

Böylesine ilginç bir olay örgüsü ve karakterlerin mükemmel oyunculuk becerileriyle “Love And Redemption” Çin’in en sevilen dizilerine liderlik ediyor. Dizide Crystal Yuan ve Cheng Yi’nin yanı sıra Liu Xue Yi, Zhang Yu Xi ve Bai Shu da rol alıyor.