Eski Çift Zheng Shuang ve Zhang Han’ın Çift Yüzüğü Taktıkları Fark Edildi

2680

Çinli aktör Zheng Shuang ve aktris Zhang Han ilk kez 2009 dizisi “Meteor Shower”da çalışırken bir araya geldi. Yıllarca çıktılar ancak 2014’te ne yazık ki ayrıldıklarını açıkladılar. İki yıldız, son birkaç yıl içinde başkalarıyla çıktılar. Zhang Han daha önce aktris Gulinazha ile 3 yıl çıktı ancak 2017’de ayrıldı. Zheng Shuang, ünlü olmayan erkek arkadaşı Zhang Heng ile bir yıl çıktıktan sonra geçen yıl ayrıldı.

“Meteor Shower” yıldızlarının ikisinin de şu anda ilişkileri olmadığından Zhang Han’ın Zheng Shuang ile tekrar bir araya gelmek istediği söylentileri dolaşıyor. Zhang Han kısa süre önce bir etkinliğe katıldı ve internet kullanıcıları taktığı yüzüğün Zheng Shuang’ın önceki bir etkinlikte taktığı yüzüğün aynısı olduğunu keşfetti. İnternet kullanıcıları, ikisinin çift yüzük taktığından ve ilişkilerini düzelttiklerinden şüpheleniyor.

Söylentilere dolaylı bir yanıt olarak Zheng Shuang, Weibo’ya “Parmaklarımın üzerinde yükseliyorum, eteğimi kaldırıyorum, bu şarkı tatlı Love Waltz mı?” Bilmeyenler için “Love Waltz” aslında “Meteor Shower'” dizisinin tema şarkısı.

İki aktörün tüm bu ince ipuçlarıyla, tekrar bir araya gelmiş olabileceği internette sıcak tartışma konusu oldu.