Eski SKE48 Üyesi Matsumura Kaori Evleniyor

229

Eski SKE48 üyesi Matsumura Kaori (30) ünlü olmayan erkek arkadaşıyla evleneceğini açıkladı.

Bir video duyurusunda Matsumura, “Evliliğimi duyuruyorum. Ben Matsumura Kaori. SKE48’den *mezun olmamın üzerinden bir yıl geçti. Hayranlarıma, beni her zaman desteklediğiniz için teşekkür ederim. Çalışmaya devam etmeyi düşünüyorum, bu yüzden kariyerime devam etmeyi planlıyorum beni desteklemeye devam ederseniz beni mutlu edersiniz.” dedi. (Mezun olma sistemi: Japon gruplarında olan bir sistemdir. Gruplarda üyelerin mezun olma kriterleri olur yaş, yetenek, kıdem gibi. Bir gruptan belli bir yaşa geldikten sonra ya da belli bir süre grupta yer aldıktan sonra üyeler mezun olabilir. Mezun olmak demek gruptan herhangi bir sorun olmadan planlı bir şekilde ayrılmak anlamına gelir.)

Koronavirüs salgını nedeniyle çok fazla belirsizlik var ancak Matsumura mümkün olursa yıl sonunda bir düğün töreni düzenlemeyi umuyor. YouTube üzerinden canlı bir yayın sırasında 3 temmuzda daha fazla açıklama yapacağını söyledi.

Kasım 2009’da 19 yaşında SKE48’e katılmadan önce Matsumura, bir Kabukucho canlı müzik kulübünde ve Akihabara *hizmetçi kafesinde (hizmetçi kafe Japonya’da garson kızların hizmetçi kostümleri giydiği kafelerdir) çalıştı. Geçtiğimiz mayıs ayında dokuz buçuk yıllık kariyerine son vererek gruptan mezun oldu.

Matsumura Kaori’yi tebrik ediyoruz!