Esther Yu’nun Bir Hayran İçin Jang Keun Suk’un İmzasını Aldığı Ortaya Çıktı

1463

Esther Yu’nun şirketi ya Weibo’daki trend listesinde yer alması için para ödüyor ya da insanlar onu gerçekten seviyor.

24 martta “Youth With You 2020” tema şarkısı “YES! OK!”in trend olmasının yanı sıra, bir internet kullanıcısı Esther Yu’nun bir zamanlar Koreli aktör ve şarkıcı Jang Keun Suk’un imzasını nasıl aldığını açıkladığında da Esther Yu manşetlerde yer aldı.

 

View this post on Instagram

いますぐ?

A post shared by 장근석 Jangkeunsuk 張根碩 チャングンソクJKS (@_asia_prince_jks) on

Bu internet kullanıcısı insanlara “Youth With You 2020” için Esther Yu’ya oy vermelerini söyleyen bir yazı paylaştı. Esther Yu’nun gerçekten iyi bir insan olduğunu söyledi. Daha sonra Esther Yu’nun 2016’da “Grade One Graduation”a üye olduğu şovun kaydına katıldığında aralarında geçen konuşmayı paylaştı. “Cep telefonu kılıfımın Jang Keun Suk olduğunu gördü ve bana Jang Keun Suk’u sevip sevmediğimi sordu. Onu yıllardır çok sevdiğimi söyledim. Sonra Shuyin abla bana Jang Keun Suk’un imzasını alabileceğini söyledi. İlk başta şaka yaptığını sanıyordum. Bu yüzden ona bir mesaj göndermeye çalıştım. Sonunda bana cevap verdi!” diye yazdı.

Esther Yu ile yaptığı görüşmenin ekran görüntüleri de vardı, hayrana imza aldığını ve adresini istediğini yazıyor. Bu internet kullanıcısı kargo ile ilgili sorunlar olsa da Esther Yu’nun paketini kontrol etmesine yardım ettiğini ve sonunda Jang Keun Suk’un imzasınının kendisine ulaştığını anlattı.

Gönderinin trend hâle gelmesinden sonra, birçok internet kullanıcısı ayrıca Esther Yu ile arkadaş olmak istediklerini ifade etti ve ondan Karry Wang Junkai, Jackson Yee, Dilraba, Wang Yibo, BLACKPINK’den Jennie , RedVelvet’ten Joy ve daha birçok ünlüden imza almasını istediler.