Ethan Ruan, Babasıyla Uzaklaşan İlişkisi Üzerine: “Asla Onun Gibi Olmak İstemiyorum” Dedi

419

Tayvanlı aktör Ethan Ruan, ödüllü film ve televizyon kariyerine sahip ancak ekranları kazanmasına rağmen özel hayatında çok az şey kazandı.

38 yaşındaki aktör, özel hayatından nadiren bahsediyor çünkü onun için gerçekten konuşacak pek bir şey yok. Ancak Çin talk şovu “Nian Nian Tao Hua Yuan”ın bir bölümünde, Ethan konuk yıldız Yue Yunpeng’in babasının kaybının yasını tuttuğunu paylaşmasının ardından babasıyla yabancılaştıkları ilişkisi hakkında konuştu.

Ethan, “Dürüst olmak gerekirse, babamla yakın değiliz. Asla babam gibi bir insan olmak istemiyorum ama ona her geçen gün daha çok benzemeye başladığımı düşünüyorum. İçimde onun bir gölgesi var ve bundan nefret ediyorum.” dedi.

Ethan’ın babası, hatırlayabildiği kadarıyla Ethan ve ailesine olan sevgisini ifade etmek için “çok yanlış” bir yöntem kullandı. Bu nedenle, Ethan hiçbir zaman babası gibi olmak veya onunla ilişkilendirilmek istemedi. Dini inancı gereği evlat olarak görevi olarak Ethan onunla konuşmak ya da onun için bir şeyler yapmak istedi ancak mesafeli ve yabancılaşmış ilişkileri nedeniyle hiçbir sonuç alamadı.

Ethan “Ebeveynleriyle barışmanın bir yolunu bulamayan çocuklar için, asla büyüyüp yetişkin olmayacakmışsınız gibi hissediyorum. Ama şimdi zamanının geldiğini hissediyorum. Yetişkin olma zamanım geldi.” dedi.