EXO’dan Chanyeol, Baekhyun ve Kai “Amazing Saturday”de Şarkıları Hakkında Konuştu

1351

EXO’dan Chanyeol, Baekhyun ve Kai, “Amazing Saturday” ekibinin şarkılarının sözlerini duymanın çok zor olduğu yönündeki şikâyetlerine cevap verdiler.

Üç EXO üyesi, sabit bir kadrosu olan ve konukların ise şarkıları dinleyip şarkı sözlerini olabildiğince doğru şekilde yazdıkları TVN şovu “Amazing Saturday”in 25 temmuz yayınında konuk olarak göründüler.

EXO’nun şarkıları daha önce şovda altı kez yer almıştı. Ekip üç kez başarılı ve üç kez başarısız olmuş yüzde 50 başarı oranıyla sonuçlanmıştı. Zor parçaların çoğu Chanyeol’un rap parçalarından gelmişti.

Şarkılarının bu kadar zor olmasının nedeni sorulduğunda Kai, “Benim kısımlarımda başarılı olduğunuzu duydum. Şarkı sözlerini iletmek için kelimeleri olabildiğince açık bir şekilde telaffuz etmeye çalışıyorum ancak bu ikisi [Chanyeol ve Baekhyun] şarkı söylerken biraz flörtözlük katıyor.” dedi.

Chanyeol, “Ekibin doğru cevaplayamadığını duyduktan sonra çok düşündüm. Diğer insanların da şarkı sözlerine bakmadan anlayamayacağını düşündüm. Sehun’la ‘1 Billion Views’u kaydettiğimizde, her şeyi doğru telaffuz ettiğimizden emin oldum.” dedi.

Baekhyun’a ayrıca hangi üyenin şovda en iyisini yapacağı soruldu. “Kai’nin bunda çok kötü olacağını düşünüyorum. Chanyeol’un büyük kulakları var bu yüzden muhtemelen iyi duyacaktır. Pratik zekâlıyım bu yüzden kulağa benzer gelen her şeyi yakalayacağım.” dedi.