EXO’dan Chen, EXOL’in 6. Yıldönümü Kutladı

821

Chen, EXOL’in yıldönümü için bir tebrik mesajı gönderdi. (*ExoL Exo’nun fanlarına verilen isim)

5 ağustosta fandom, 2014’te isimlerini almalarından bu yana 6. yıldönümünü kutluyor. Özel günü anmak için Chen, Lysn’e gitti ve hayranlarını selamladı. “EXOL’ler, 6. yıldönümünüz için tebrikler ~ Lütfen bu günün tadını çıkarın !!” mesajıyla bir fotoğrafını yükledi ve iki pasta ve şampanya bardağı emojisi ekledi.

Bildiğiniz gibi, bu yılın başlarında Chen, kız arkadaşıyla evlendiğini ve SM Entertainment Chen’in bir kız bebek babası olduğunu açıkladı. Bu paylaşım Chen’in haziran ayında paylaştığı cover videosundan sonraki ilk paylaşımı oldu. Chen’in evliliğini eleştiren hayranlar olduğu gibi Chen’in yanında kalan ve grubu 9 üye olarak destekleyen birçok hayran var.

ExoL’in yıldönümünü diğer üyeler de paylaşımlarla kutladılar.

Lay, Instagram hikâyesine “6. yıldönümünüz kutlu olsun EXO-L!! İyi ki doğdunuz.” yazarak bir fotoğraf paylaştı.

Suho, Instagram hikâyesine “EXO-L 6. yıldönümünüz kutlu olsun” yazarak fotoğraf paylaştı. (Suho askerlik hizmetini yapmakta)

Sehun Bubble hesabından Sehun: Kutlarım yazdı

Chanyeol Instagram’da bir paylaşım yaptı ve Exoller için yaptırdığı “L-1485” dövmesini göstererek “Kutlarım” yazdı.

Kai Bubble hesabından: EXO-L, bugün doğum gününüz bu yüzden bunu EXO-L saatinde yolluyorum (08:05) ㅎㅎ Bugün de gününüzü mutlu geçirin sizi seviyorum ~~~

Ve akşam saat 08:05’de de bir dans videosu hediye ettiğini yazdı.

Baekhyun ise Twitter’da saat tam 00:00 olduğunda paylaşım yaptı.

“Mutlu yıllar aşklarım!!Bugün lezzetli şeyler yiyin! Diyet yapan Eriler de bugün pizza, tavuk, hamburger, et, malatang, baharatlı hotpot aklınıza ne geliyorsa, ne yemek istiyorsanız yiyin! Sizi seviyorum hehe”

“Tabii ki bu anı bekliyordum!! Heheh uykulu gözlerimi ovuşturup duruyorum.^^ Son zamanlarda hava yağmurlu, havadan dolayı uyukluyorum!”

“Sizi seviyorum!!

EXO’nun şu an 3 üyesi askerlik görevlerini yerine getiriyor. Suho, Xiumin ve D.O askerde olan üyeler.