EXO’dan Chen, Girls’ Generation’dan Taeyeon, Heize ve Dahası “Do You Like Brahms?” İçin OST Seslendirecek

990

SBS’nin “Do You Like Brahms?” dizisi orijinal dizi müziği (OST) için şimdiden harika bir sanatçı listesi oluşturdu!

“Do You Like Brahms”ta Kim Min Jae dahi bir piyanisti ve Park Eun Bin hayattaki hedeflerini değiştirdikten sonra diğer öğrencilerden daha büyük bir keman öğrencisini canlandıracak. Dizi klasik müzik öğrencileri hakkında.

27 ağustosta, dizinin OST’sinin yapımından sorumlu Nyam Nyam Entertainment, Girls ’Generation’dan Taeyeon, EXO’dan Chen, 10cm, g.o.d, Heize ve Punch’ın film müziği için ilk sanatçı kadrosu olduğunu doğruladı.

“Hotel Del Luna”, “It’s Okay, That’s Love”, “Descendants of the Sun” ve “Scarlet Heart: Goryeo (Moon Lovers)” OST’lerinde genel yapımcı olarak çalışan hit yapımcı Song Dong Woon, “Do You Like Brahms”ın OST’si üzerinde çalışıyor. Song Dong Woon ayrıca Ailee’nin “I Will Go to You Like the First Snow”, Chanyeol ve Punch’ın “Stay With Me”, Crush’ın “Beautiful” ve Soyou’nun “I Miss you” dahil olmak üzere “Goblin” OST’nin dört hit şarkısında çalıştı.

Nyam Nyam Entertainment, daha sonraki bir tarihte ilan edilecek ikinci bir sanatçı kadrosunun olacağını da belirtti.

“Do You Like Brahms?” hakıındaki diğer haberlerimiz: Park Eun Bin ve Kim Min Jae Yaklaşan Dizileri “Do You Like Brahms?”de Sıcak Romantizmlerini Gösteriyor

Kim Min Jae “Do You Like Brahms?”daki Piyanist Rolüne Nasıl Hazırlandığını Anlattı