EXO’dan Kai, Gucci ile Yeni Koleksiyonunu ve Hayranların Beklentilerini Karşılamak Hakkında Konuştu

162

EXO’dan Kai, Esquire’ın mart sayısının kapağını süsledi!

Kai, Esquire Kore’nin ekim sayısında yer aldıktan kısa bir süre sonra, KaixGucci Kapsül Koleksiyonunu ilk kez göstermek için geri döndü.

Aradaki kısa dönemde Kai, solo kariyerine “Mmmh” ile başladı. “İlk planlar mart ayında başladığından beri yaklaşık sekiz ay hazırlandım. Son fotoğraf çekimimizde hazırlıkların ortasındaydım. Hayranlarım için tanıdık olan sesimi onlara nasıl yeni bir şekilde sunabileceğimi çok düşündüm. Aynı zamanda, yaklaşımın nispeten tanıdık olması gerekiyordu çünkü halk ilk kez sadece sesimi duyacaktı. Yeni ama tanıdık arasında bir orta yol bulmak için çok çalıştım. Pek çok insan sesimi tanıdığı ve şarkının tadını çıkardığı için gurur duyuyorum. Bir sonraki albümümü veya şarkımı çıkardığımda daha az baskı hissedeceğim.”

Kai hayranlarıyla ilgili olarak, “Hayranlarımın yüksek standartları var. Beni sevdiklerine göre zaten standartları tipik değil. Şaka yapıyorum ama hayranlarım ince ayrıntılara gerçekten dikkat ediyor. Benden hoşlanmalarının çeşitli nedenleri olmalı, değil mi? Tüm bu nedenleri tatmin etmem gerektiğini düşünüyorum ve bu küçük ayrıntılara uymayı çok istiyorum. Dans, şarkı söyleme, moda ya da başka bir şey olsun, hayranlara kendimden aldığım tatmin duygusunu vermek istiyorum. Bunu yapmak için çok çaba sarf etmem gerekiyor.” dedi.

Fotoğraflar Kai’nin Gucci ile ilk koleksiyonu onuruna olduğu için sanatçı kıyafetleri hakkında da yorum yaptı. “Kai Kapsül Koleksiyonu, en sevdiğim hayvanı, bir ayıyı bünyesinde barındıran bir koleksiyon. Gucci lüks bir marka ve günlük yaşamınızda tipik olarak giydiğiniz bir şey olduğu hissini vermez. Ama sevimli ayı ile çok daha rahat görünüyor. Tarzınızı daha sevimli ifade edebileceğinizi düşünüyorum çünkü her yerde ayılar var. Farklı yaş aralıklarından insanlar bunu günlük yaşamlarında da kullanabilirler.” diyor.

Kai, iki yıldır Gucci’nin küresel marka elçiliğini yapıyor. Şimdi kendi adını taşıyan bir koleksiyonla, Kai’nin Gucci için bazı sözleri var. “Gucci, Koreli bir ünlüyle ilk kez bir koleksiyon başlattı. İnanılmaz minnettarım ve aynı derecede heyecanlıyım. Kendi adınızla bir koleksiyona sahip olmak kolay değil. Bu, çok büyük bir fırsat ve bir şans göstergesi bu yüzden bana geldiği için ne kadar mutlu olduğumu anlatmak için kelimeler yetmiyor.”

Kai ayrıca stajyerken, böyle bir fırsatın kendisine geleceğini asla düşünmediği için bu durumun kendisi için çok daha önemli olduğunu açıkladı. Ayrıca, son çevrimiçi hayran buluşmasında solo promosyonlarını kutlamak için markanın kendisine bir kahve kamyonu göndermesi üzerine inanılmaz derecede etkilendiğini belirtti. Kai, “Dürüst olmak gerekirse, gerçekten bir kahve kamyonu göndereceklerini bilmiyordum, bu yüzden çok etkilendim.” dedi. Bir kahkaha atarak, “Aslında bununla gerçekten övünmek istedim.” dedi.

Kai, varyete programlarına katılırken, “İlk başta gergindim ve komik olmak zorunda olmak külfetliydi ama bugünlerde bundan zevk alıyorum. Daha fazla insanın beni tanıması da hoşuma gidiyor. Dürüst olmak gerekirse komik olup olmadığımı bilmiyorum ama birçok insanın beni komik bulması ilginç.” dedi. Sosyal mesafe önlemleri nedeniyle çevrimdışı faaliyetlerin sınırlandırılmasıyla Kai, hayranlarıyla etkileşime devam etmek için çeşitli şovlara katılmaktan memnun olduğunu paylaştı.

Kai Kapsül Koleksiyonundaki en çok hangi kıyafeti beğendiniz?