Fala Chen, Marvel’ın “Shang-Chi” Filminde Rol Alıyor

712

Koronavirüs salgınının bir sonucu olarak birçok filmin prodüksiyonu Marvel Studio’nun merakla beklenen filmi “Shang-Chi and The Legend of the Ten Rings” dahil olmak üzere aniden durdu. Film çekimleri geri döndüğünde, hayranlar Simu Liu’nun baş karakter “Shang-Chi” ve Tony Leung’i “The Mandarin” olarak oynadığı Marvel’ın ilk Asya liderliğindeki süper kahraman filminin tamamlanmasını heyecanla bekliyor. Murphy’s Multiverse’ye göre, izleyiciler Çinli aktris Fala Chentaking’in de önemli bir rol oynadığını görecekler.

Kaynaklar Fala’nın MI6 Ajan Leiko Wu rolünü oynadığına inanıyor çünkü bu rol henüz tamamlanmadı. Leiko Wu, düşmanı The Mandarin’e karşı savaşmak için Shang-Chi ile birlikte çalışan bir dövüş sanatçısıdır. Ayrıca MI6 Ajan Clive Reston ile aşk yaşıyor.

Murphy’s Multiverse, Fala’nın sosyal medyada “Simu ve Shang-Chi” yönetmeni Destin Daniel Cretton ile karşılıklı olarak takipleştiklerini fark ettiklerinde bu sonuca vardılar. Ayrıca Simu’nun Fala’nın Instagram yayınlarını beğendiğini ve yorum yaptığını keşfettiler. Ocak ayının sonlarında aktris el yapımı köftelerin bir fotoğrafını paylaştı ve Simu fotoğrafa yorum yapmıştı.