Fann Wong, “The Return of the Condor Heroes” Sırasında Christopher Lee’yi ‘Öldürmek’ İstediğini Açıkladı

487

Singapur’da ünlü çift Fann Wong ve Christopher Lee ilişkinin altın standardı. İkilinin ilişkisinin 1998’de beraber çektikleri vw Xiao Long Nv ve Yang Guo’yu oynadıkları “The Return of the Condor Heroes” dizisinde başladığı iddiaları ortaya atılmıştı.

Ancak 49 yaşındaki Fann, Quan Yi Fong’un yeni programı “Hear U Out” sırasında buna açıklık getirdi. O zaman birbirleri hakkında ne düşündükleri sorulduğunda, Fann şöyle yanıtladı: “O zaman, ikimiz de muhtemelen birbirimizi öldürmek istedik.”

Fann, Christopher’ın her zaman nasıl geç kaldığını hatırladı ve bir kez, onu uyandırmak için evine gitmek zorunda kaldığını söyledi. Yi Fong, Christopher’ı neden bu kadar kolay affettiğini sorduğunda, Fann şunları söyledi: “Çekime başlamamız gerekti, aksi takdirde geç kalıyorduk! En önemlisi, makyajımı zaten yapmıştım. Makyajımı yapmak için harcadığım iki saati boşa harcamak istememedim.”

Gecikmesinin yanı sıra Fann, Christopher’ın kostümünün bir parçası olarak giydiği bir fularının koktuğunu söyledi. Terden ve yağmurdan sırılsıklam oaln fular boynundayken ona yaslanmak zorunda kalmış. Fann şunları söyledi: “Ah lütfen! Sence onu sevebileceğimi mi düşünüyorsun? Bu mümkün değil.”

“”The Return of the Condor Heroes” sırasında neden ondan nefret ettiğimi biliyor musun? Çünkü benden daha kendini beğenmişti.” diye itiraf etti ve Christopher’ın ondan daha büyük bir aynası olduğunu ve daima saçlarını düzettiğini söyledi.

Yi Fong’a göre çift 2000’de çekilen “Looking for Stars” dizisinde çalışırken sevgili oldular ve o zamandan beri sevgi dolu bir ilişki içindeler.