GFRIEND’den Yerin ve Eunha, Marie Claire Dergisine Röportaj Verdi

746

GFRIEND’den Yerin ve EunHa, Marie Claire dergisiyle fotoğraf çekimi yaptı ve dergiye röportaj verdi.

İki GFRIEND üyesi, derginin temmuz sayısında gündelik ve yazlık görünümlerini sergilediler. Daha sonra yapılan röportajda çok beklenen yaz geri dönüşlerinden bahsettiler, birbirlerinden ve yakın dostluklarından sevgiyle konuştular.

Yemeklerde, filmlerde ve daha birçok şeyde benzer zevkleri olduğunu açıklayan Yerin ve Eunha, “Bir bütünün iki yarısıyız.” diyerek bağlarını gururla anlattılar.

Yerin ve EunHa ayrıca gruplarının “şok edici” bir müzikal ve görsel dönüşümle gerçekleşeceği bildirilen temmuz ayındaki geri dönüşlerinden de bahsetti.

Hayranlarına GFRIEND’ın yaklaşmakta olan dönüşünden neler bekleyebileceği konusunda ipuçları veren Yerin ve Eunha, “Şimdiye kadar, şarkılarımız çoğunlukla masum bir kızın bakış açısına göre oldu ancak şimdi daha güçlü bir kadın hikâyesi anlatabileceğimizi düşünüyoruz.” dedi.

“Şu ana kadar yaptığımız gibi, tüm üyelerimiz sanatçı olarak nasıl büyüdüklerini göstermek istiyorlar.” diye eklediler.

GFRIEND üyelerinin altısı da yakın zamanda kendi bireysel Instagram hesaplarını açtı ve hem Yerin hem de Eunha, grubun yeni meşgaleleriyle çok eğlendiğini söyledi.

İkili “Bireysel hesaplarımızı oluşturduk çünkü günlük yaşamlarımızı ve fotoğraflarımızı hayranlarımızla paylaşmak istedik. Hangi fotoğrafların nasıl yayınlanacağını düşünmek eğlenceli ve bizce süreç aynı zamanda kendimize olan saygımızı da arttırıyor.” dediler.

GFRIEND 13 temmuzda yeni mini albümleri “回: Song of the Sirens” ile geri dönecek.